Skocz do zawartości

[opony] do szosy z beżowymi brzegami


norusia7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Poszukuję usilnie fajnego kompletu opon do szosy 23/25 z beżowymi brzegami. Strasznie mnie to jara ale poza Vittoria za 300 zł za komplet nic nie znalazłem w tej kolorystyce, macie coś sprawdzonego a niższej cenie ale też w tym stylu vintage?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, itr napisał:

Tanie beżowe odradzam, Micheliny   Dynamic Claasic są gorszze od czarnej wersji, subiektywnie, a i przebiciowo obie wersje nie za 

Właśnie miałem czarne dynamic sporty i chyba jednak nie włożę ich drugi raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Odradzam beżowy bok w wąskiej oponie ponieważ beżowy pasek jest wąski, od 28 mm wygląda już lepiej, miałem stare micheliny , i schwalbe tego typu, naprawdę stare, i zawsze maź i pył  z klocków gasiły estetykę, ostatnio wpadłem na Conti Grand Prix Brąz classic 25mm i tu brąz zlewa się z czernią, mało go jest. Ogólnie w szosówce warto mieć super przyczepne, szybkie gumy. Te z brązowym paskiem dają radę. Polecam. Czarne  Grand prix też dobre, inny wzór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz sporo opon z jasnymi bokami, "tan wall", np:

Victoria Corsa, Veloflex wszystkie opony, Challenge, Specialized Turbo Cotton, Compas, Schwalbe One i pewnie jeszcze kilka innych.

Stety, niestety, takie rozwiazanie kolorystyczne jest w wiekszosci stosowane w wyzszej klasie opon.

Z budzetowych widzialem Schwalbe Lugano ale to kawal ciezkiego kabana, do tego drut....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Szukam opon najlepiej z brązowym bokiem w rozm. 700x32 lub 35. raczej na asfalt.

O ile w rozm od 23 do 28 nie ma problemów, o tyle w trochę wyższych nie mogę nic znaleźć (poza maxxis max refuse, ale cena 250,- to trochę poza moim zasięgiem).

Możecie coś polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, akte napisał:

Szukam opon najlepiej z brązowym bokiem w rozm. 700x32 lub 35. raczej na asfalt.

O ile w rozm od 23 do 28 nie ma problemów, o tyle w trochę wyższych nie mogę nic znaleźć (poza maxxis max refuse, ale cena 250,- to trochę poza moim zasięgiem).

Możecie coś polecić.

Panaracer Gravelking jest od 32mm z beżowym bokiem i jest wersja bez bieżnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za moda teraz zapanowała z tymi oponami? Prawda jest taka, że pasują do rzadko którego roweru, a w całej reszcie wyglądają tandetnie.

A wracają do tematu, mały Protip z mojej strony. Jak będziesz zamawiał opony, to albo zrób to w sklepie, albo zadzwoń i upewnij się że dwie sztuki są identyczne. Znajomy ze sklepu ostatnio pokazywał mi opony Vittoria do MTB. Do któregoś momentu boki były brązowe, a ostatnio przyszły beżowe. Ten sam model, to samo oznaczenie, zero informacji o zmianie. Także jak będziesz miał pecha, to może się okazać że dostaniesz dwie różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Dlaczego takie opony? odpowiedź jest prosta - po prostu takie mi się podobają i myślę, że fajnie pasują do mojej ciemno-szarej szosy :D

Te Panaracer Gravelking 32mm pasowałyby mi najbardziej i myślałem o nich już wcześniej. 

Niestety nigdzie ich nie mogę znaleźć w wersji czarno-brązowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...