Skocz do zawartości

[Rower] Giant Trance 3 2018 m czy l ?


BJan

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

 

chciałem kupić Trance 3 z 2018 roku. Zastanawiam się nad rozmiarem ramy M czy L ? Siedziałem na obu i nadal nie jestem zdecydowany. Na obu dobrze się siedziało z przewagą na L.

Mam 187 wzrostu i przekrok (od podłogi do osadzenia przyrodzenia :) ) jakieś 83 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gocu napisał:

M przy wzroście 187 to absurd :)))

Czy naprawdę tak trudne jest wejście na stronę producenta i sprawdzenia jaki on ci rozmiar sugeruje? Ze swoim wzrostem jesteś prawie na górnej granicy L!

Nie jest trudno wejść na stronę Producenta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

michalj2
Minimum L ?
Nie, maksimum L...
m0d
L za mały ?
Raczej nie przy tej długości nogi...

Poza tym reach w XL jest za duży według mnie - po uwzględnieniu długości górnej rury i mostka wychodzi większa długość horyzontalna niż w sugerowanym przez producenta rowerze do XC ( Advanced 29 ), także tego... :no:
L będzie optymalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, m0d napisał:

Przy takim wzroście to oby ten L nie był za mały, a co dopiero myśleć o M...

Posiedzieć to sobie można na fotelu, niby w jaki sposób można w ten sposób cokolwiek wywnioskować o rowerze?

Na fotelu też sobie czasami siedzę.........

KrissDeValnor - dziękuję, wezmę L dzisiaj lub jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, BJan napisał:

Na fotelu też sobie czasami siedzę.........

Nie traktuj tego jako specjalnej złośliwości :) Po prostu jak mogłeś cokolwiek wywnioskować siadając na rower bez pedałów i nic więcej. Nawet nie wnikam jak mogło być ustawione siodło i na czym opierałeś nogi przy tych próbach... W 2016 to i ja się przymierzałem do Trance'a L-ki i to przy wzroście 180cm, stąd przy 187cm delikatna sugestia czy nie sprawdzić większego rozmiaru. Tylko sprawdzić, a nie "usiąść + nie było pedałów" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...