Skocz do zawartości
Eninz

[Pomoc w doborze ramy] Potrzebuje pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Eninz

Witam planuje złożyć za nie długo rower na części czyli że w tym miesiącu kupie rame i amortyzator a w następnym cos innego powiedzmy ze amortyzator mam juz zaklepany "sr suntour epicon 120mm qr15" lub "sr suntour raidon" lecz mam problem aby dobrać ramę głównie miasto wycieczki czasami lasy schody cena okolo 300/350 zł używane oczywiście.

Edytowane przez Eninz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• vertonek
      Przez vertonek
      Cześć, 
      Mam już od jakiegoś czasu problem z hamulcami avid code r. Polega on na tym że kiedy zjeżdżam na trasie to hamują one bardzo dobrze lecz kiedy idę pojeździć po płaskim terenie lub po lekkich podjazdach są one tak jakby zapowietrzone. Wczoraj wybrałem się pojeździć to nawet podczas zjazdu ciężko im było złapać tą siłę. Dodam tylko że przód odpowietrzałem w kwietniu.
    • Exon15
      Przez Exon15
      Cześć,
      Mam okazje kupić ramę prodigy 9.81,w stanie bardzo dobrym za 200 zł, jedynym moim problemem jest to, że rama jest w kolorze szarym, a ja chciałbym ramę białą, i musiałbym ją przemalować, a to dodatkowe koszta (+50-60 zł), myślicie, że warto kupywać tą ramę, czy lepiej poczekać na jakąś inną okazję typu dartmoor street fighter, two6player, jeszcze zastanawiam się, nad tym, czy waga tej ramy będzie mocno zauważalna przy jeździie (3kg), gdy aktualnie aluminiowe ramy zazwyczaj ważą ok. 2kg
    • Exon15
      Przez Exon15
      Witam,
      Mam zamiar kupić ramę prodigy 9.81, i czy do tej ramy wejdzie mi przerzutka (tj. shimano deore 9 rz.) i kaseta (tj. shimano deore 9 rz), zazwyczaj tą ramę widzę z single speedem. I czy przerzutkę montuję się w te kółko pod mocowaniem koła? Oraz jak tą przerzutkę musiałbym zamontować? Musze kupić jakiś hak, czy coś w tym stylu?
      Rama:

• Mariusz098
      Przez Mariusz098
      Witam wszystkich forumowiczów.  
      Chciałbym na wstępie dodać iż jestem nowy nowy na forum oraz nie mam zbyt dużego doświadczenia z rowerami.
      Mój problem polega na dziwnych dźwiękach dochodzących z tylnej piasty w rowerze Romet Orkan 3. Mieliście z takim czymś do czynienia? jak zabrać się do naprawy tego? Dodam że pierwszy raz te dźwięki usłyszałem po przejeździe krótkiej trasy około 40km w dość deszczowy dzień. Dodam że jest to tylko w jeździe na "luzie" przy pedałowaniu tego dźwięku nie ma.
      dodaje filmik który wstawiłem na YT ponieważ tutaj jego wielkość była za duża z góry przepraszam za jakość choć chodzi tylko i wyłącznie o sam dźwięk koła. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
    • Kubixo
      Przez Kubixo
      Siemka no więc nabyłem drogą kupna ramę jak w tytule a moje pytanie brzmi czy nadaje się ona do większych hopek/dropów jaki max skok do niej mogę włożyć a niżej zdj