Skocz do zawartości
Eninz

[Pomoc w doborze ramy] Potrzebuje pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Eninz
Napisano (edytowane)

Witam planuje złożyć za nie długo rower na części czyli że w tym miesiącu kupie rame i amortyzator a w następnym cos innego powiedzmy ze amortyzator mam juz zaklepany "sr suntour epicon 120mm qr15" lub "sr suntour raidon" lecz mam problem aby dobrać ramę głównie miasto wycieczki czasami lasy schody cena okolo 300/350 zł używane oczywiście.

Edytowane przez Eninz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Slobodzinski
      Przez Slobodzinski
      Witam, szukam ramy do 1600 zł. w rozmiarze 18" do 19" rama MTB / Kross.  Rama do kół 29"
      Ważne żeby rama miała sztywną oś. 
      Rama sztywna.
      Hamulec PM - rama bez piwotów.
      Opcjonalnie prowadzenie linek wewnątrz ramy. 
      Znacie jakieś ramy w tej cenie? Lub jakieś stronki gdzie można kupić samą ramę? 
    • ixi24
      Przez ixi24
      Witam!

Chciałbym kupić nowy rower elektryczny na średnie dystansy.

Kilka razy w tygodniu dojazd do pracy  ok 10 km i raz w miesiącu dłuższa wycieczka ok 50 km w jedną stronę ( tam ładowanie baterii)

Mam  na oku dwa modele, co o nich myślicie? Warto dopłacać do tego droższego? Polecacie inne rowery?

1. https://www.decathlon.pl/rower-miejski-el-elops-500-e-id_8379379.html

2. https://portal.bikeworld.pl/artykul/testy_i_nowosci/testy_rowerow/14512/test_geobike_touring_miejski_e_bike?strona=2

Z góry dzięki za pomoc :)
    • siti07
      Przez siti07
      Witam. Mam problem ponieważ zastanawiam się  nad kupnem amortyzatora " amortyzator SR SUNTOUR Raidon 27,5 XC R 120mm" do starej ramy firmy SHIMANO MAGNUM ELITE. Rama jest aluminiową dobrze wyważona i darzę  ją  sentymentem dlatego chciałem ja zostawić a rower wyremontować.  Stary amortyzator był firmy ZOOM i rura montażowa  jest cała prosta i ma 28,6 mm, a w Nowym amortyzatorów jest stożek  i jest tam też podany wymiar 28,6 mm tylko nie wiem czy to jest mierzone na początku czy na końcu rurki. Pytanie moje jest takie czy nowy amortyzator mi podejdzie czy będę musiał kupić  jakieś inne łożyska czy jakieś redukcje o ile są? Dziękuję  i pozdrawiam.
    • Krsssos
      Przez Krsssos
      Witam serdeczne mam taki dylemat czy w zacisku sprężynki mieć po jednej stronie czy tak jak z tyłu po 2 stronach? 
    • Bojkow
      Przez Bojkow
      Witam!
      Niestety FB fanpage Northtec-a nie odpisuje na zapytania więc może ktoś z Was Forumowiczów wie jak odczytuje się wielkość ramy w tej "marce", na załączonych zdjęciach jest jakaś skala, chyba służy ona do odczytania wielkości ramy danego roweru: