Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
  • 0
Gość Michał

Rower Merida Big Seven 500 2017

Pytanie

Gość Michał

Witam, mam zamiar kupić rower 70-80% na asfalt 20-30% teren, las. Co myślicie o modelu Merida Big Seven 500 2017. Mam 181cm wzrostu. Co sądzicie o tym wyborze ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• lapaczynskiwiktor
      Przez lapaczynskiwiktor
      Siema moj suntour durolux rc2 2014 sam zmienia skok z 180mm na 160mm co jest tego przyczyną i jak to naprawić.
    • Natx
      Przez Natx
      Hej, mam pytanie. Chcialabym zakupić sakwy i waham się między modelami Crosso Dry Big, a Merida Waterproof Pannier II. O ile na temat Crosso jest mnóstwo opinii w necie, tak na temat Meridy niewiele i zazwyczaj są one nieaktualne (bo z tego co wiem to od 2016r jest w tych sakwach inny system mocowania). Czy może ktoś miał doświadczenie z tymi sakwami i mógłby się nim podzielić?
    • PrzezPolskePoMarzenia
      Przez PrzezPolskePoMarzenia
      Cześć, pisze do Was drodzy Rowerzyści ze sprawą.
      Organizuje akcję ogólnopolską gdzie dla chorego Jasia Bielińskiego z Tczewa przejedziemy na rowerach wspomagani przez motocyklistów 700km z Pruszcza Gdańskiego do Nowego Sącza w dniach od 1 do 5 września. Trasa wygląda tak:
      Pruszcz Gdański Faktoria - Toruń 1 września
      Toruń - Łódź 2 września
      Łódź - Częstochowa 3 września
      Częstochowa - Kraków 4 września
      Kraków - Nowy Sącz Rynek 5 września
      Mam że ktoś z Was chciałby do nas dołączyć i razem z nami pojechać dla Jasia? Dodam że finał akcji zaplanowany jest na Sądeckim Rynku w dniu 5 września od godziny 14 do 22, wiele koncertów, pokazów, zabawy i przede wszystkim pomoc w zbiórce pieniędzy. Zapraszam. 
      Więcej szczegółów na https://m.facebook.com/PrzezPolskePoMarzenia/ lub telefonicznie u mnie 731955365. 

Pozdrawiam
      Organizator akcji Przez Polskę Po Marzenia
      trasa - czas jazdy, godziny, pauzy, postoje itp.odt
    • tumoru
      Przez tumoru
      Jaki olej do amortyzatora marzocchi dirt jumper 4 i ile go wlać (ile wlać od góry ml ile wlać od dołu ml oleju)?

• Blu3kkk
      Przez Blu3kkk
      Mam problem.  Odkręciłem śrubke obok klamki i olej sie wylewał. Nie zauważyłem tego wróciłem do roweru po okolo 1.30godz.  (Nie odkręciłem jej całkiem,  mniej wiecej do połowy więc wolno się wylewał.)  Teraz hamulec wogóle nie działa a klamka zaciska sie do kierownicy. Czy konieczne jest odpowietrzenie a może wogóle nie jest potrzebne?  Czy dam rade zrobić to sam,  gdy nigdy nie miałem z tym styczności? Ile będą kosztować wszystkie części do odpowietrzania i sam olej?  Jaki Olej wybrać? Hamulce hydrauliczne tektro