Skocz do zawartości

[sztyca] amortyzowana 400mm+


sorex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeglądam ceny sztyc amortyzowanych. Wszędzie są dostępne wersje 350mm. Potrzebowałbym min. 400mm do mojego roweru. Jednak nie potrafię takich znaleźć w cenie poniżej 150 zł. Da się kupić coś takiego o długości 400mm, czy tylko hi endowe są w sprzedaży w takiej długości (250zł +)? Mam jeden rower składany gdzie mam odległość między siodłem, a kominem ramy na długości ok. 28 cm. Dlatego według mnie sztyca 35cm była by zbyt ryzykowna. Mógłbym kombinować z mniejszą średnicą sztycy i z adapter, aby sztucznie wydłużyć jej długość w ramie. Wydaje mi się to zbyt ryzykowne. Dlatego póki co zamówiłem siadło ze sprężynami aby tyłek aż tak bardzo nie bolał.. Jednak ciekawi mnie fakt czy sztyce amortyzowane o długości 400mm da się w ogóle kupić ? Przecież allegro to nie cały świat :)

 

Myślę o rowerze "ROWER SKŁADANY TILT 120 B'TWIN". Świętnie mi się nim jeździ do roboty. Pociąg + 12km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie taką widziałem. Tylko szukałem "tańszego" zamiennika, bo jeszcze nigdy nie miałem okazji na czymś takim pojeździć. Wydać 250zł na start do roweru za 1000zł to trochę dużo. Tym bardziej, że mam dwie sztuki takich rowerów. Jakbym miał pewność, że coś takiego jest lepsze niż np. siodełko żelowe lub ze sprężynami to brałbym w ciemno.

Do kopałem się do czegoś takiego:

https://www.rfr-bikeparts.eu/rfr-produkte/sattelstuetzen-klemmen/product/rfr-suspension-seatpost-316-x-400-mm-1/

ma to sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...