Skocz do zawartości

[2000-3000zł] trekking


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chciałem zapytać o Wasze opinie na temat wyboru roweru. Wydaje mi się, że trekking ze względu na sylwetkę przy jeździe będzie ok.

Jazda mieszana asfalt, kostka i utwardzone nawierzchnie. Około 2000 km rocznie od wiosny do jesieni. Przeważnie 50% wycieczki rowerowe z rodziną 2+2. Jedno dziecko 8 lat na swoim rowerze, młodsza córka w foteliku z tyłu. drugie 50 % to rekreacyjna jazda samemu lub z bratem (średnia prędkość na kellys saphix obecnie około 20km/h przy trasach do 40 km).

Wzrost 180 waga 82 kg.

Myślę o zmianie z crossa Kellys Saphix 2011na trekking ze względu na pozycję i wygodę.

Poczytałem trochę forum i widzę, że chwalone są różne marki. Wstępnie z całej gamy dostępnych wybrałem Scotta, Kellysa oraz Krossa. Będę wdzięczny za opnie, które pomogą dokonać wyboru. Rower ma być bezobsługowy z wyjątkiem oczywiście rocznych serwisów po sezonie. Poniżej linki do rowerów jakie wstępnie znajdują się w kręgu zainteresowania. Czy Scott obecnie to jakość czy bardziej płaci się za naklejkę firmową ?

Czekam na wszystkie opinie :)

Carson 70

Scott Sub-Sport-20-Men

Scott Sub-Sport-30-Men

Scott Sub-Comfort-10-Men

Kross Trans Alp

Romet Wagant 5

Czy może oprócz tego powinienem popatrzeć na Giant'a lub Meridę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...