Skocz do zawartości

[forum] i jego szybkosc wczytywania


Tooreck

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak jest u was ale u mnie w ciagu ostatnich kilku dni forum cos bardzo wolno chodzi - na wczytanie czegokolwiek czekam po kilka minut nawet (o ile sie wczyta w ogole) szybkosc spada nawet ponizej kilobajta do kilkudziesieciu bajtow.

 

Moje łącze nie jest co prawda demonem szybkosci (tylko 128 kbit w porywach hehe) ale cała reszta działa normalnie, w trakcie wczytywania forum test na numionie wykazuje ze z szybkoscia sieci wszystko jest ok. Sprawdzałem u kumpla i w pracy- jest podobnie (tylko ze w pracy teraz po polnocy cos wreszcie drgnęło i jest juz ok)

 

forum sprawdzalem na operze, IE, firefoxie i wszedzie jest przerazliwie wolno- nie wiem juz gdzie mam szukac przyczyny, moze Wy cos pomozecie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest u was ale u mnie w ciagu ostatnich kilku dni  forum cos bardzo wolno chodzi - na wczytanie czegokolwiek czekam po kilka minut nawet (o ile sie wczyta w ogole) szybkosc spada nawet ponizej kilobajta do kilkudziesieciu bajtow.

 

Przez ostatnie kilka dni u mnie było to samo, a inne strony wczytywały się normalnie.

Próbowałem przez Mozillę, oraz IE. Problem sam się rozwiązał - w tym momencie chodzi elegancko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa obecnie bezproblemowo, wszystko cacuszki zarówno na IE jak i na Firefox-ie  :D

 

To dlatego, że zostałeś modem :D

 

Obecnie u mnie wszystko też OK, ale są momenty, że strasznie zwalnia (szczególnie przy wysyłaniu postów) - zarówno Opera jak i IE. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy za problemy, jakie w ostatnim czasie występują, ale ciągle ulepszamy sprzęt... Zapewniam, że będzie coraz lepiej :-)

Dziękuję jednocześnie za wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) dot. działania forum, jest to dla nas ważne.

Wczoraj w nocy była przeprowadzona kolejna modyfikacja... i dzisiaj jeszcze będzie jedna mała... i zbaczymy jak to wszystko będzie chodziło.

Piszcie dalej, jak u was chodzi forum, oczywiście starając się wykluczać problemy z własnym łączem lub komputerem, bo na to nie jesteśmy w stanie nic poradzić :-/.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czasem mam taki dynks ze widze w danym dziale że ktoś napisał ostatniego posta, klikam na temat i niewidze tego ostatniego posta. Dopiero jak wruce i nacisne ta kardke obok niku forowicza który ostatni napisał posta to dopieo go widze. Niezawsze sie tak robi tylko czasami. Ale niewiem dlaczego najczęściej na postach Bizona 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
ja czasem mam taki dynks ze widze w danym dziale że ktoś napisał ostatniego posta, klikam na temat i niewidze tego ostatniego posta. Dopiero jak wruce i nacisne ta kardke obok niku forowicza który ostatni napisał posta to dopieo go widze

dokładnie to samo mam widze że żaba spłodził posta wchodze a tu go nie ma po chwili ktoś nastepny dodał posta i są juz oba :?

co do predkosci to generalnie jak juz sie wlaczy to u mnie działa wszystko ideolo ale czasami sie łączy i łączy i D*** :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...