Skocz do zawartości

[rama do 26''] Rama MTB maratony


Kill84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Poradźcie mi w temacie ram karbonowych, czy lekka rama karbonowa może posłużyć na lata mam na myśli tu startowanie  amatorsko w maratonach oraz wycieczki po górach itp? Mam na celowniku hiperlekkie/kosmiczne/cienkie ramy Scotta Scala 899g z lat 2012-14 ( producent chwalił się że wtedy była to najlżejsza rama na rynku) czy bać się takich wynalazków ? Do tej pory śmigam tylko na rowerach aluminiowych, nie mam doświadczenia z karbonem i trochę przeraża mnie jazda na ramie ważącą tyle co 1 paczka cukru ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych ram Scotta ale śmigałem trudne maratony w górach na Ghost Lector. Ramka ważyła coś koło kilograma, przeżyła kilak sezonów i jeszcze sprzedała się w niezłej cenie.

Tu jest jeszcze 100 gramów mniej, mocno wycieniowana, trzeba by poszukać na forach jakie opinie zbierała, ale nie przypominam sobie co by była jakaś awantura z pękającymi ramami. Siedziałem mocno w światku rowerowym i maratońskim...raczej bym słyszał gdyby coś takie się działo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...