Skocz do zawartości
Sramano

[rower] MTB do 2600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Sramano
Napisano (edytowane)

Podawać propozycje roweru mtb. Mało używany ,Osprzęt minimum deore, rocznik od 2015, koło tylko 29 a rama pod wzrost 177

Edytowane przez Sramano

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tyran

Witam, mam Focusa z 2017 roku na kompletnym osprzecie shimano deore 2x10, rama M 18,amortyzator rock shox xc30 z manetka blokady, hamulce hydrauliczne tektro, koła 29, cena 2300pln, gdybyś byłzainteresowany to pisz na priv 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• KuksonGarage
      Przez KuksonGarage
      Witam Was ponownie.
      Tym razem carbonowa rama Cannondale. Zachęcam do oglądania i subskrypcji kanału na YouTube,
      Film przedstawia jak pomalować ramę karbonową po "swojemu" czyli - taurine personal edition
      może niektórym z Was pomoże zobaczyć jak pomalować własny rower

• bajkowywariat
      Przez bajkowywariat
      Hej,moglibyście mi opowiedzieć o działaniu przerzutki  Shimano RD M3000 Acera Shadow 9 s.Chciałbym się dowiedzieć coś o jej działaniu.

• Kamilos123
      Przez Kamilos123
      Hejka, chciałbym złożyć rower przełajowy na dojazdy do pracy czasami na jakąś wycieczkę. Najwazniejsze dla mnie jest to aby dostosować ten rower do swoich potrzeb i portfela.
      A więc tak poniżej podam specyfikację części które chciałem kupić jednak potrzebuję osoby która była by w stanie ocenić czy zakupiłem odpowiednie części .
      Czy poniższy spis części będzie kompatybilny ze sobą ?    RAMA -> http://allegro.pl/rama-accent-furious-gravel-pomaranczowa-l-i7124629758.html  ( w opisie aukcji są podane wymiary )     Szprychy: Dt Swiss Champion 250-278 mm  Kaseta : Shimano Tiagra CS-4600 10s 11-25 Tarcza hamulcowa Shimano SM-RT10 Obręcz 28' Rigida ZAC 2000 32 otwory  Piasta Tył Shimano FH-RM35 Centerlock  Piasta przód Sram mth-306  przerzutka tył : Shimano Sora Przerzutka Tył 9rz SS RD-R3000  Przerzutka przód: Przerzutka przednia Shimano Sora FD-R3000 obejma 2x9    
    • sznib
      Przez sznib
      Oznaczenia jakie Shimano stosuje w oznaczaniu części hamulców hydraulicznych

BL - Brake Lever, klamka hamulcowa
      BH - Brake Hose, przewód hamulcowy
      BR - Brake, zacisk
      RT - Rotor, tarcza hamulcowa
      Resin/Metal/Ti - przy oznaczeniu klocków hamulcowych, żywiczne, metaliki, tytanowe "plecki"
      teraz rzecz bardziej skomplikowana, oznaczenia przewodów:
      samo BH (np. BH-90) - przewód z połączeniem prostym po obu stronach
      BH-xx-SB oznacza Straight-Banjo, czyli z jednej strony połączenie proste (do klamki, Shimano nie stosuje banjo przy klamkach), z drugiej banjo.
      Po -SB mogą się pojawić dodatkowe literki i tak: S/L (short/long banjo) długość banjo, S/L (short/long bolt) krótka lub długa śruba przyłączeniowa, M (Magnesium), banjo dedykowane magnezowym zaciskom XTR.
      Przewody BH-90-SBLS stosowane są w hamulcach Saint i XT8020, BH-90-SBS w Zee, BH-90-SBM w XTR 9000.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.