Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, qqaazzxx napisał:

... i jakby próbował się dobrać do u-locka, to włączałby się alarm

I wszyscy okoliczni na dźwięk alarmu hip-hura na złodzieja, w kajdany i do lochu. Taka szybka bohaterska akcja.

 

Edit: Przypadkowy starszy osobnik dotknie roweru, ten będzie wył 15 minut albo i dłużej zanim powrócisz ze spaceru po galerii.

Edytowane przez MaxCava
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rożnie z tym jest. U mnie z 17 rzeczy jakie zamówiłem od początku roku, dwa przedmioty zakupione w lutym nie dotarły, minął okres "przewidziany na dostawę" więc złożyłem o refund. Dwie kolejne z marca, rzekomo jeszcze idą ale coś czuję że skończą tak samo. W każdym z tych przypadków w trackingu jest info " Przekazanie do linii lotniczych".

te przedmioty które nie dotarły albo które jeszcze "lecą", były wysłane opcją wysyłki: Yanwen Economic Air Mail / Cainiao Super Economy Global / China Post Ordinary Small Packet Plus

Oczywiście kilka przedmiotów zamówionych tymi samymi opcjami dotarło, ale z tego co widzę to lepiej szukać takiego samego przedmiotu który oferuje alliexpres standard shipping bo z tą usługą jeszcze nie maiłem nigdy żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wszystkie zamawiałem ali standard/ albo ali premium(cokolwiek to jest za premium ... było w cenie) ... 

jedna z przesyłek ma status 'tracking temporary unavailable' od momentu nadania przez sprzedawce   też już 10dni... ciekawe

Edytowane przez slavi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SoloTM napisał:

Nie ma czegoś takiego jak economic post. Tu garść statystyk ( głównie szybkich ) cala reszta idzie długo. Miesiąc najmniej.

https://alipaczka.pl/statystyki/

 

image.png.495ca655a65264152600f1c0369e79a7.png

cainiao i yanwen są często oferowane jako darmowa metoda.

edit: w tych statystkach z alipaczka do której one się kategorii liczą?

Edytowane przez morty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od okolo 25-30 pln jest granica gdzie szybka i darmowa przesylka ( ass ) Zauważyłem, ze maseczki to nawet taniej i ass za free jest. 

Teraz, morty napisał:

do której one się kategorii liczą?

Do dlugich i nierejestrowanych. Że jest kilka gdzie w nazwie jest economic to ja wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, morty napisał:

 

edit: w tych statystkach z alipaczka do której one się kategorii liczą?

Jak chcesz je zaliczać do statystyk jak to paczki nie rejestrowane. Pomyśl trochę jak to ma być gdziekolwiek monitorowane, jak jest bez rejestracji.

Teraz, macia22 napisał:

Szukam czegoś na szosę, ale nie z wyglądem typu bazar xtiger czy niby team'owe koszulki drużyn.

A jakie to, te spełniające Twoje oczekiwania ? Bo nikt tutaj nie jest Maciejem Wróżbitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SoloTM napisał:

Nie ma czegoś takiego jak economic post

sorry.. masz mnie  pisałem z pamięci

Yanwen Economic Air Mail
:D 

Jeszcze przy niektórych rzeczach sa podobne econmic. W każdym razie dochodzą. Czasem dochodzą szybciej niż ali standard. Zdarzyło mi się kilka razy.
W każdym razie jest w normie jak przed pandemią i lepiej niż po 11.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MaxCava napisał:

Jak chcesz je zaliczać do statystyk jak to paczki nie rejestrowane. Pomyśl trochę jak to ma być gdziekolwiek monitorowane, jak jest bez rejestracji.

thank you cpt obvious. Krótko korzystam z ali, zmyliło mnie to że przesyłka jest rejestrowana do momentu opuszczenia chin. Czyli wychodzi na to że jak już dotrze do polszy to wyrywkowo przesyłki 'przejmują' pracownicy poczty.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...