Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, KrisK napisał:

@MaxCava nie zwróciłem uwagi na takie anomalie a raczej bym zwrócił uwagę. Tylko że w nich głównie w teren jeździłem gdzie auta z daleka oglądam wiec nie dał bym sobie za to uciąć ręki.  Sprawdzę i dam znać. :D

PS

Dobra ubrałem wyjrzałem przez okno na pobliskie skrzyżowanie i kolory się zgadzają  zielony jest zielony czerwony czerwony i pomarańczowy nadal pomarańczowy. W najbliższy  słoneczny dzień je wezmę i jeszcze sprawdzę,

Może cena, za jaką kupiłeś nie była jednak nie pomyłką a pozbywaniem sie wadliwej partii?

No to numer, bo miałem ich chyba z 10 kupionych i moje jak i kolegów robią numery z kolorami. I prędziej bubla spodziewałbym się z Ali niż z innego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Szukam śrub do mostka kierownicy. Potrzebuje kompletu. Co polecacie? Nie zależy mi na wadze czy najlepszej jakości. Jakaś podstawa, która nie wygnie mi kierownicy. Patrzę niektóre ceny to koszt ok. 40-50zł czasem za 4 śrubki. Czy to nie przesada? Nie wiem nie znam się - pytam ;)

P.S. Zmierzyłem moje obecne: 22mm. Jakie rozmiary wchodzą jeszcze ewentualnie w gre?

Edytowane przez Majchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MaxCava napisał:

Polecam podjechanie na serwis, a jak masz zaprzyjaźniony to za piwko Ci komplecik dadzą.

Dziękuje, kupuje piwko :)

Rozumiem, że te wszystkie Craftsmany i inne tytany to już na mocne jeżdzenie typu góry?

 

Edytowane przez Majchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Majchu napisał:

Dziękuje, kupuje piwko :)

Rozumiem, że te wszystkie Craftsmany i inne tytany to już na mocne jeżdzenie typu góry?

 

Na płaskie też, pytanie czy chcesz wydać 5 dyszek bo masz fanaberię. Jak masz to wydaj, różnicy ja nie widzę, ale z fanaberii nabyłem :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niby już tu polecali, więc ktoś je ujeżdża. W ręku kręcą się dobrze, gwinty porządnie wykonane, kapturek na oko powinien dobrze izolować koniec ośki. Nie rozkręcałem jeszcze, żeby zobaczyć co siedzi w środku. Może jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są podróbki raceface chester. Nie wiem jak obecnie ale jak zamawiałem ponad rok temu (w sumie kilka kompletów) to miały wytłoczone "rf" na korpusie. 3 łożyska maszynowe, zero ślizgów. Z minusów łożyska siedzą dosyć luźno w korpusie jak i na osi (nie jest odczuwalne ale drażni jak się o tym wie ;)). Nawet przy dzisiejszych cenach (kiedyś bywały po ~40zł z przesyłką) ciężko kupić coś sensowniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że strzeliłeś sobie w kolano z tym oklejeniem. Zbyt mocny klej może być wbrew pozorom problematyczny- jak będziesz chciał za rok odkleić od ramy naklejki to odejdą razem z lakierem. Jak masz jakąś folię z mocnym klejem (np. Odblask) to zalecam najpierw podkleić ja na folię bezbarwną i dopiero kleić do roweru.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kleju i pozostałości po naklejkach - polecam piskanie WD. Okazuje się, że WD jest do wszystkiego! A na poważnie, nie musi być wdek - może być jakikolwiek olej nawet margaryna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BR-M7100 z żywicznymi klockami.

Szkoda było nie kupić, bo cena z kuponami Ali i płatnością Revolut 442 zł za komplet P+T.

Kupowałem już u tego sprzedawcy M6000 i inne pierdoły większe/mniejsze kiedyś, więc zakładam, że zakup sprawdzony jak i te wcześniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuponami posypało to zakupiłem zapas linek do przerzutki i pancerzy:

Linka: https://bit.ly/3dyUONs 3,60 usd / sztuka

Pancerz:  https://bit.ly/3i1goxu ( brałem ten tytanowy ) 6,99 usd / 3 metry

 

Czas przesyłki rewelacja, bo zakup 14 czerwca, a dzisiaj kurier Pocztexu przywiózł paczkę ( 9 dni roboczych ).

Cena patrząc na inne szlifowane linki i dobre pancerze też bardzo OK. 

Bo wiecie, czerwona sportowa linka to skrócony czas zmiany biegu o ułamki, a to na lajtowych przjażdżkach piekielnie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, BnQ napisał:

Trochę opinii jest, że przychodzą porysowane te lusterka już.

Za 10 zł to nowe raz na rok można. Porysowanie po mojemu niczemu nie przeszkadza, bardziej obawiałbym się, że to lusterko na tych plastikach lata rozdygotane jak 80 latek na bujaku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...