Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie

[Amortyzator przedni] SR Suntour NEX HLO 700C

SUNTOUR GIANT ROAM AMORTYZATOR

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 facpaladin

facpaladin

Świeżak

• Nowy użytkownik GZ
  • 1 postów
  • Imię:Jakub

Napisano 19 sierpień 2017 - 15:43

Witam serdecznie, jestem początkującym rowerzystą i jak na początkującego średniej klasy człowieka zakupiłem produkt marki GIANT ROAM 2. 
Rower kosztował 2500 w ubiegłe lato więc cena wygórowana nie jest. Darowałem sobie na starcie zakup tych wszystkich gadżetów od skarpet za łydkę po kask z noktowizorem etc. 

Do sedna sprawy, otóż chciałbym wymienić amortyzator. Obecnie znajduje się "SR SUNTOUR NEX HLO 700C, blokada hydrauliczna" , sądzę, że do poruszania się po mieście oczywiście po "ścieżkach rowerowych"  w Poznaniu nie sprawdza się. Czuję to za każdym krawężnikiem dziurą, dziurką itp. Proszę jakiegoś chętnego znającego się na sprawię o pomoc. Jaki najlepiej co najlepiej. Będę wdzięczny.

Pozdrawiam Kuba :D

• 0

Reklama

Reklama

#2 gtb

gtb

Stary wyjadacz

• Użytkownik
  • 3703 postów
  • Imię:Tomek
Garaż Rower

Napisano 19 sierpień 2017 - 15:54

Jeśli chcesz sensowny amortyzator to musisz szykować się z wydatkiem 800+ ( powietrzny z sensownym tłumieniem np. SR NRX E , RS Paragon) .

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SUNTOUR, GIANT, ROAM, AMORTYZATOR