Skocz do zawartości

[spodnie]zimowe , jesienne za cene ok 100 zł


Loko

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie , chciałbym spróbować jazdy zimą ,albo chociaż poźną jesienią , jeżeli ktoś mógłby mi polecic jakies spodnie długie na szelkach w kwocie ok 100 zł +- cos tam , to bede bardzo wdzieczny , czytałem posty , ale nie znalazłem tam konkretnych modeli któe mnie by dotyczyły , no i ta cena ... Bardzo będe wdzieczny za informacje od osób które takie spodnie posiadają bo będzie to dla mnie najbardziej cenne .Ponadto interesuje mnie też jakas bluza również w tej kwocie , bo swój ubiór opierać chce na spodniach na szelkach długich , bluzie i jeszcze musze zastanowić sie nad kurtką (czy jakas rowerowa czy też "folia z rynku" ),do tego ocieplacze na buty , pozostałe elementy ubrania dorobie ze swoich normalnych rzeczy z szafki .Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik mikesport ma dość ciekawą ofertę spodni i bluz. Dzisiaj własnie dostałem zamówione spodnie (długie, szelki, wkładka czteroelementowa - za 93 zł). Jeżdziłem i są bardzo wygodne i dość ciepłe. Sa tam też różne warianty - bez szelek, bez wkładek, z innymi wkladkami więc pewnie coś się znajdzie dla Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co wy gadacie :) obcisłe długie są wypasione - naprawdę bardzo wygodnie się w nich jeździ, nie wiem co wy macie do ich wyglądu.

Poza tym na chłopski rozum takie spodnie będą cieplejsze od nieobcisłych - powietrze jest utrzymywane blisko przy skórze i nie ulatuję jak w nieobcisłych. No i nogawki się nie wkręcają w zębatki korby ^^

Może coś takiego:

http://www.allegro.pl/item138248927_spodni...o_xl_nowe_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem sobie najtańsze ocieplane spodnie z wkładki. Do 5* jeżdże z zestawem krótkie spodenki i długie kolarskie, do mniej więcej -5 Krótkie kolarskjie, kalesony termoaktywne za 35zl z makro, jeżeli jest mocny wiatr to jeszcze zwykłe kalesony za 10zł i spodnie rowerowe...zestaw bardzo ciepły i dużo tańszy niż windstopper a też posiada podobne właściwości, szczególnie jak założe kalesony termoaktywne, nie zakładając tych zwykłych ponieważ termoaktywne odprowadzają pot i zatrzymują zimny wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak własnie sie namysliłem ze tanio musze wykombinować bo jak scisnie mróz to i tak z 2 pary kalesonów bede musiał nałozyć , to kupie sobie jakies tanie na to ortalionowe dresy i jazda .Teraz tylko zastanawiam sie nad rękawicami na zime i maską na twarza ,ale nie membraną tylko jakąs bardziej materiałową zeby nie wygladać jak Jason .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka par spodni - w tym ocieplanych, ale ocieplenie to jest raczej symboliczne. Nie wspomnę już o ochronie stawów przed silnym wiatrem. Czy ktoś widział lub ma naprawdę grubo ocieplane (obcisłe) spodnie rowerowe z przynajmniej podwójnym materiałem na kolanach, albo wstawką windstop czy podobną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny pomysł Wind Stop. kupować na spodnie. To jest zima wiec śnieg deszcz lub to i to. WS zaraz przemoknie i nic nie wyszło zbita choroba gwarantowana. Z WS mozesz miec kurtke i jesli bedzie padać deszcz nie śnieg bo to WS wytrzyma strzepując go co jakiś czas, zakładasz przeciw deszczówke i już............ Spodni szukaj przeciw wiatrowych i nie przemakalnych...... a takie to już chyba tylko szerokie gacie.....

 

Ja mam Milo Olin i pod to kalisraki jak jest duzy mróz.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...