Skocz do zawartości

[Hamulec] Niedrogi , dobry mechanik


Ychu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Z racji tego , że przymierzam się do zakupu adaptera a2z dm-uni to chciał bym najpierw kupić jakiś hamulec , bo nie mam pewności , że adapter do mnie podpasuje a chcę od razu wszystko sprawdzić i ewentualnie odesłać adapter i wymieniać ramę :D

 

Interesowały by mnie modele

 

- Tektro IO

- Tektro novela

- Avid bb5

- Hayes mx5

 

Może jeszcze ewentualnie hayes mx2 , shimano raczej nie jest specjalnie mile widziane , ale w ostateczności rozważę.

 

Pewnie zapomniałem jeszcze o jakichś dobrych hamulcach mechanicznych ( byle nie bb7 ) , także można proponować także prócz wymienionych przeze mnie.

 

 

Jeśli ktoś ma jeszcze do zestawu klamkę avida fr5 , najlepiej czarną to też bym mógł przygarnąć. No i miło by było , jak by do hamulca były też śruby , co bym nie musiał osobno szukać :)

 

Tarcze jakąś do tego mam , ale jak ktoś da ciekawą ofertę z dobrą tarczą to również nie pogardzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będę miał nieużywane 2 hamulce bb5 i niewykluczone że klamki FR5 też - jutro sprawdzę.

Było by świetnie :D Tylko , że potrzeba mi jednego hamulca na tymczas , bo później planuję zmianę już na hydraulikę na dwa koła. No i w sumie sprawdziłem przed chwilą , że po zamontowaniu tarczy 160 mm na tylne koło nawet przy niezaciśniętym zamykaczu tarcza ociera o ramę , więc przed założeniem jakiejkolwiek tarczy na tył czeka mnie zmiana ramy :thumbsup:

 

W każdym razie hamulcem dalej był bym zainteresowany. 

 

 

lf4BOGp.jpg

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam nie montowane nigdy: bb5

Jeden zacisk ,

 

 

jedną klamkę FR5
 

Czarna? Też jedna ,

 

 

adapter na 160, śruby.

Adapter na  przód czy tył pod 160? 

 

Jaka cena za cytowane przeze mnie przedmioty? 

 

Ile dodatkowo za tarczę i jaka to dokładnie? g2cs? g3cs? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden zacisk ,

 

 

 

Czarna? Też jedna ,

 

 

Adapter na  przód czy tył pod 160? 

 

Jaka cena za cytowane przeze mnie przedmioty? 

 

Ile dodatkowo za tarczę i jaka to dokładnie? g2cs? g3cs? 

 

Napisz - może na Priv-a - co Cię interesuje ze zdjęcia, to się dogadamy końcowo jak się dogadamy ;-)

bb5

Klamka jest czarno-nibysrebrna. Taki dziwny jasny oliwkowy metalik ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...