Skocz do zawartości

[hamulce] szukam tarcz do XC maks za 1 tarcze 600zł


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

jezlie koniecznie chcesz wydac cala posiadana gotowke to wzilabym juicy carbon za 650zł(mniej wiecej)lub taniej i ciut ciezej juicy 7 lub bez regulacji za 390zł juicy 5,idealny bo mocno lekki bylby zapewne avid ultimate ale to nowosc i nie wiem w jakies cenie moze byc...

dalej z innej firmy to XT czterotloczkowe,formula oro 24 lub hayes el camino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie 159zł to już trochę jest. w sumie jednak jak już bym miał inwestować w tarcze to jednak wolałbym kupić takie jakie mi odpowiadają i właśnie Marty są dla mnie najlepsze (taka moja opinia, która nigdy nie miała hamulców tarczowych w rowerze, co nie znaczy że nie jeździła)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Marty mają przejechane ~10.000km (a właściwie to tylna, bo przednią dokupiłem trochę później) miałem różne hamulce, i te są zdecydowanie najlepsze. Zawsze działają dobrze, tarcza nie obciera o klocki itp. Dobra siła, świetna modulacja. No i są naprawdę lekkie - moje po wymianie śrub na Pro-Bolt ważą (cały komplet p+t z tarczami 160mm) ~690g! SL różnią się tylko dźwignią hamulcową (jest karbonowa a nie alu, dzięki czemu ważą ~35g mniej), działają tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia ma do XC wypas heble. Co prawda zdarza im sie podhajczyc troche ( qmplem jechalismy na azs iz 60km/h do 0 po trasie w dol sie zatrzymalismy i z jego hebli taki smrod psozedl ze łohohoho) ale do Xc wystarczaja.

 

Bron Boże nie kupuj mechaników:

 

Ja polecam Avid BB5 albo hayes solo ja osobiście jeżdże na Avidach BB5 bardzo dobre hample ale trzeba je przetrzec troche bo nowe slabo hamuja

 

chyab ze chcesz bez konca sie bawic w ustawianie hamulcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...