Skocz do zawartości

[hamulce] szukam tarcz do XC maks za 1 tarcze 600zł


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też się wydawało, że Magura to lider w hamulcach hydraulicznych, szczególnie że większość rozwiązań mają ze swoich hamulców do motocrossów.

Osobiście śmigam na hydraulicznych Magurkach vkach i są rewelacyjne, deszcz nie deszcz zawsze działają, miałem przyjemność je przetestować jeżdżąc w górach - zjazd z Czantorii i Stożka i super sobie radziły, przez całą trasę. Więc może nie są takie złe te tarcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tez jestem na etapie rozwazan dot kupna hamulca hydraulicznego na przod. Zastanawiam sie nad Magura Julie (320 zl) albo Deore 535 (280 zl). Waze 65 kg i jezdze xc czasem las czasem jakis maratonik. Deorke bralbym z tarcza 160mm a magure 180mm na przod

I teraz powiedzcie mi co mam wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juicy 5 mam komplet waze 90kg jezdze od maja z tarczami 180/160 wlasnie z bikestacja za 790zł wytargowalem-moze szczerze polecic choc jesli masz 1300 na dwa to rozwaz cos z regulacja choc nie jest niesamowicie potrzebna-ja rozwazalem i stweirdzilem ze nie warto doplacac i nie zaluje-ale jesli cie stac to albo juicy 7 lub carbo moze nawet na ultimate by starczylo(choc nie orietuje sie w cenie i moze byc ciezko)ale pomysl tez nad formula ORO k24 naprawde dobre hamulce mialem je brac ale model k18 czyli bez tej regulacji niestety w polsce za drogie byly i tak a na zagranicznych aukcjach jednak sie balem kupowac

nie wiem czy zalezy ci na wadze ale za nico ponad 1300 kupisz juz super lekkie magury marty sl....tak tylko mowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Avid BB5 albo hayes solo ja osobiście jeżdże na Avidach BB5 bardzo dobre hample ale trzeba je przetrzec troche bo nowe slabo hamuja :wink:

 

Ja polecam Avid BB5 albo hayes solo ja osobiście jeżdże na Avidach BB5 bardzo dobre hample ale trzeba je przetrzec troche bo nowe slabo hamuja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...