Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
  • 0
Gość Emdobe

BMX

Pytanie

Gość Emdobe

Witam,

Naoglądałem się na youtube gości, którzy jeżdżą wyczynowo po różnych miastach BMXami i czerpałem z tego oglądania dziwną przyjemność a nie spodziewałbym się, że taka tematyka mi się spodoba. Do pracy jeżdżę zwykłym góralem "Folta" czy coś w ten deseń i na tym moja przygoda rowerowa się kończy. Szperając po internecie odkryłem, że takie BMXy to droga zabawa i zastanawia mnie czy nie da się taniej wypróbować na własnej skórze jak to jest? Nie chcę kupić BMX'a za 2 tysiące po czym okażę się, że jednak ogląda się to lepiej niż samemu jeździ :D Nie znam niestety nikogo kto mógłby pożyczyć taki sprzęt abym się przekonał czy gra jest warta świeczki. Co polecacie w takiej sytuacji?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• tomek.tk
    • Gość Piotr
      Przez Gość Piotr
      Witam wszystkich! 
      Z racji iż mamy piękna i słoneczną pogodę a perspektywa spędzania czasu w domu nie jest zachęcają postanowiłem pojeździć rowerem! Oczywiście zapomniałem, że takowego nie posiadam moje pytanie do was drodze forumowicze. Jaki rower kupić? Coś o mnie : mężczyzna 172cm wzrostu. Głównym przeznaczeniem miałaby być jazda po szosie ale również po drogach nieutwardzonych. Mój budżet to 1200-1300 zł. Liczę na waszą wyrozumiałość i pomoc =) Pozdrawiam serdecznie. Z góry przepraszam za niefachowe podejście do tematu :/ 
    • Karol10274
      Przez Karol10274
      Siema mam pytanie mam 15lat i mam 180cm wzrostu upatrzyłem sobie takiego bmx waze 85kg ale schudne i chcę wiedzieć czy ten rower jest odpowiedni zebym mogl smigac triki na podworko jak i przez miasto i na skateparkach https://avebmx.pl/bmx/Rower-BMX-Flybikes-Proton-2018-Flat-Black
    • Bohun100
      Przez Bohun100
      Hej. Szukam jakiegoś fajnego BMX do 1700 zł. Jestem kompletnym laikiem w temacie BMX. Mam 178 cm i 73 kg. Jakbyście mogli to wyślijcie jakieś linki
    • Ychu
      Przez Ychu
      Oczywiście nie należy w taki sposób smarować amortyzatora. Film należy brać z dystansem