Skocz do zawartości
adrianknk

[Podpórka] Romet Orkan 3 2016

Rekomendowane odpowiedzi

adrianknk

Hej! Niedawno stałem się posiadaczem Orkana 3.0 w wersji męskiej modelowo 2016 rok. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat stopki do tego modelu. Czy to ma być podpórka montowana centralnie czy na tylny widelec? Chciałbym oryginalną Rometa więc proszę o informację którą powinienem wybrać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tatanka

Podpórka na tylny widelec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sansei6

Nie masz tam 2 nagwintowanych otworów w odległości 18 mm od siebie, na tylnym dolnym "widelcu" po przeciwnej stronie niż kaseta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adrianknk

Mam jeden widoczny nagwintowany otwór a drugi jest od wewnętrznej strony dolnego widelca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gtb
Sansei6

Nie ma 2 od wewnetrznej strony?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Klark

Jak rama jest taka sama jak w 4.0 to tylko takie na obejme tylnego widelca. Ta nóżka która podał @gtb wygląda ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• PepeDJ
      Przez PepeDJ
      Witam Poszukuję roweru do wycieczek po mieście oraz w terenie (czasami ubite drogie szutrowe ziemiste w parkach lub lasach), ale również sporo po asfalcie i po dróżkach rowerowych. Spodobałby mi się rower lazaro senatore v3 2018 ponieważ napęd w całości alivio i reszta osprzętu w pieniądzach 1420 to bardzo dobrze. Zastanawiam się czy warto dołożyć do czegoś droższego typu romet czy kross? http://allegro.pl/2018-senatore-v3-men-wypasiony-trek-na-alivio-sr-i7249519904.html
      Bo moim zdaniem kross i romet mają dobre osprzęty dopiero w dużo większych pieniądzach czekam na opinie chyba że macie alternatywę inną to zapraszam do dyskusji.
    • m.k91
      Przez m.k91
      Witam, Przymierzam się do zakupu roweru szosowego, ze względu na osprzęt i cenę zainteresował mnie ten model Romet fen - 2749zł. Jest to mój pierwszy planowany zakup, cenowo też chciałabym się zmieścić w kwocie do 3tys.  Poniżej załączam link do parametrów
      https://e-rower.pl/rowery-romet/5151-fen-2018.html
      Co myślicie o tym rowerze?  Mnie przekonuje tiagra i to że, jest przeznaczony dla kobiet.
    • Uhoman
      Przez Uhoman
      Witam,
      na koniec tegorocznego sezonu mam plan na zakup gravela, ale już zaczynam się rozglądać. Wpadł mi w oko Boreas 1. Lekki, przyzwoity osprzęt, idealne dla mnie zestopniowanie napędu, niska waga, fajna opona 38 w standardzie, 40 ponoć wchodzi bez problemu . Ktoś jeździł, widział, miał do czynienia? Czy geometria nie jest zbyt sportowa na wycieczkowca? Słuchy chodzą, że na tez sezon będzie lepiej w Romecie z dostępnością. Myślałem jeszcze o Marinie Nicassio, ale trochę waga mnie odstrasza, raczej laczek 40 nie wejdzie i ten napęd za bardzo szosowy.
      Może jakieś inne propozycje w okolicach 3000zł z uwzględnieniem napędu 1x10, najlepiej jak w Boreasie 40/11-32?
      Pozdrawiam
      Uhoman 
    • ArtGD
      Przez ArtGD
      Cześć,
      Uprzejmie donoszę, że zorganizowałem niewielki sklep/serwis rowerowy w Gdyni, Witomino, ul. Chwarznieńska 87 (w pobliżu kładki dla pieszych, przy pętli autobusu 141). Facebookowa strona sklepu: https://www.facebook.com/RowerowyPrzyKladce/
      Dla forumowiczów w miarę możliwości zniżki, pomoc w naprawach lub użyczenie narzędzi.

W ofercie mam Romety, więc gdybyście potrzebowali szczegółowe info o jakimś modelu albo o jego dostępności w magazynie Rometa to pisać śmiało.
    • romek357
      Przez romek357
      Witam wszystkich grupowiczów.
      Mam takie pytanie: mam 15 lat i planuję zakup mojego pierwszego roweru, który ma służyć do codziennej jazdy do szkoły czy do sklepu, w weekendy czy w wolnym czasie natomiast chciałbym śmigać 15-20 km i nabijać statystyki w Endomondo. Wybraliśmy z tatą 2 rowery: Romet Rambler 26 4.0 2017 (https://www.romet.pl/Rower,RAMBLER_26_4,10,707,711,14550,2017.html) oraz Unibike Mission 27.5 2017 (http://www.unibike.pl/mission27v.html). Problem jest taki, że nie wiem jaki rozmiar kół wybrać 26" czy 27.5". Z jednej strony, koła 26 cali są zwinniejsze i łatwiej je rozpędzić oraz są tańsze, natomiast boję się żeby za rok-dwa nie były dla mnie za małe i żebym nie chciał zmieniać roweru. Gdzieś słyszałem, że na pierwszy rower dobre będą 26", i nie wiem co wybrać (mój wzrost 177 cm), bo jak jeździłem w sklepie na kołach 26", wolałem być trochę "wyżej" od ziemi ale z drugiej strony może jakbym pojeździł po mieście, to byłoby ok. Rodzice mówią, że 26 cali będzie w sam raz.
      Bardziej mi się podoba w/w model Rometu (hamulce hydrauliczne), ale do końca nie wiem czy warto kupować koła 26 cali, dlatego prosiłbym o pomoc. Jakie jest Wasze zdanie o powyższych modelach, lub może warto zastanowić się nad innymi rowerami w przedziale cenowym ok. 1500 zł (jeśli naprawdę warto, można dołożyć do 1800). Chciałbym żeby to był solidny rower na kilka ładnych lat. Z góry dziękuję za pomoc 

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.