Skocz do zawartości
adrianknk

[Podpórka] Romet Orkan 3 2016

Rekomendowane odpowiedzi

adrianknk

Hej! Niedawno stałem się posiadaczem Orkana 3.0 w wersji męskiej modelowo 2016 rok. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat stopki do tego modelu. Czy to ma być podpórka montowana centralnie czy na tylny widelec? Chciałbym oryginalną Rometa więc proszę o informację którą powinienem wybrać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sansei6

Nie masz tam 2 nagwintowanych otworów w odległości 18 mm od siebie, na tylnym dolnym "widelcu" po przeciwnej stronie niż kaseta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adrianknk

Mam jeden widoczny nagwintowany otwór a drugi jest od wewnętrznej strony dolnego widelca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gtb
Sansei6

Nie ma 2 od wewnetrznej strony?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Klark

Jak rama jest taka sama jak w 4.0 to tylko takie na obejme tylnego widelca. Ta nóżka która podał @gtb wygląda ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Sobek82
      Przez Sobek82
      Witajcie towarzysze bractwa rowerowego, pewnego czerwcowego dnia będąc u mechanika na wymianie kół podszedłem do pobliskiego złomowiska gdzie stał skupiony romet, tydzień później wioząc 180 kg złomu odkupiłem go za 70 zł. Postanowiłem go trochę przeobrazić, doszło do tego że zostanie z tego tylko frameset, kierownicę kupiłem z myślą o Brazzim ale musiałbym wszystko rozbierać więc najpierw trafi do Złomreta, do wymiany z tego co widzę będą klamki hamulców, korba i sztyca bo za krótka jest, zaledwie 15 cm, potrzebna będzie 30 cm.
      Ogniska rdzy zostaną na swoim miejscu, wysmaruję wszystkie łożyska i zobaczymy co z tego będzie.

Pozdrower 

• nosor
      Przez nosor
      Dzień dobry, jak w tytule posta. Jaki to jest model? przeszukałem wszystkie modele wypisane na wikipedii wklejając nazwy modeli w google grafikach, ale nie znalazłem podobnego o takim fabrycznym ubarwieniu żółto-fioletowym.

informacje dodatkowe:
      - koła 26
      - rocznik między 1990-1995

Z góry dziękuję za pomoc.

• NorthAngel82
      Przez NorthAngel82
      Mam do Was takie nie typowe zapytanie. Chodzi mi o kierownice do roweru romet mustang 1. Otóż zauważyłem na mojej czarnej kierownicy biały odprysk lakieru albo farby - nie wiem. W każdym bądź razie jest takie białe miejsce, ślad na kierownicy mojej nie daleko mostku. Powiedzcie mi proszę czym można to zamalować, żeby nie było widać w ogóle tego śladu białego na kierownicy ? Jaką farbą lub jakim lakierem ? tak żeby kolor tego zgrał się z kolorem oryginalnym kierownicy i żeby nie było widać tego białego śladu.
      Czy ktoś może mi w tym temacie coś poradzić ?
    • jaro_c4
      Przez jaro_c4
      Hej,
      Który będzie lepszy? Już byłem nastawiony na Orkana 5 z 2016 roku (bo taki dostępny poniżej 3k) aż tu nagle pojawiła się opcja Giant Roam 0 też z 2016 roku.
      Giant droższy o 150zł.