Skocz do zawartości

[części carbonowe] opinie o chińskich carbonowych częściach


mikolajpod

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

No i czego niby ma dowodzić ten film?

 

Wagi podobne przy czym Ritchey ma materiału grubo tam gdzie trzeba czyli na środku i przy wzniosach + wycieniowane końce które prawododpodobie pięknie pracują (miałem kiedyś podobnego Bontragera który tłumił przecudnie), a chinole no cóż... końcówki grube szytwne jak pal azji, a reszta hgw :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czego niby ma dowodzić ten film?

 

Wagi podobne przy czym Ritchey ma materiału grubo tam gdzie trzeba czyli na środku i przy wzniosach + wycieniowane końce które prawododpodobie pięknie pracują (miałem kiedyś podobnego Bontragera który tłumił przecudnie), a chinole no cóż... końcówki grube szytwne jak pal azji, a reszta hgw :]

Miałem kierownice "chińczyka" z końcówkami tak wycieniowanymi jak ten ritchey, Zastanawiam się czy to nie stanowi problemu z montowaniem chwytki skręcanej?

 

Widziałem podobny filmik gdzie udowodniono wyższość oryginalnej FSA nad chińską podróbka. Głównym argumentem było demonstrowanie jak to oryginalna kierownica ma grubsze ścianki.

 

Chińczycy odrobili lekcje. :)

 

Najbardziej miarodajnym porównaniem są badania laboratoryjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...