Skocz do zawartości

[komponenty] xt 2007


Fiodor

Rekomendowane odpowiedzi

Shimano XT... Oto to, do czego daze:)

Napisz prosze, jak tylko przejda pierwsze testy. Najbardziej ciekawi mnie dzialanie przerzutki (mimo, ze nie ma odwrotnej sprezyny) bo raczej na bardzo dlugi czas zostane przy manetkach dual control. Dzis chwile jezdzilem na rapidfire'ach i tak jakos za ciasno bylo :glare:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no design nawet spoko, ale jak moja XT 750 jest brudna to szmatką przetre i juz jest czysta, a tu widze jakies rowki (napisy) i bedzie tam pewnie wiecznie pełno syfu sie zbierało, a czyscic to pewnie bedzie trzeba szczoteczką, nie podoba mi sie srebrny wózek, czarny o wiele lepiej wygląda, choc w sumie to to ma smigac a nie wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do designy to sram według mnie bije wszystkie shimano na głowe. Zwłaszcza X-0 XTR-a. Panowie projektanci więcej liter "X" dać już chyba nie mogli...

X-0 bije designem xtr nowego? no gust masz nieziemski, sram 0 wygląda jak makrokesz, trochę plastyku, troche żelaza, no i ten czerwony napis x ;) już x-9 jest ładniejsza, tyle że wstyd jeździć z tym przeklętym napisem sram, brrr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie podoba wam się nazwa SRAM, może i brzmi trochę obciachowo.

hy, obciachowo? ależ skąd, ludzie lubią informować innych o swoich czynnościach, przecież to normalne, każdy sra, szcza, czy kopuluje :D swoją drogą czy koszulki z dużymi napisami sram sprzedają się na pniu w polsce? to można by wprowadzić szczam, troszkę delikatniejsze, hehhe.... e wybaczcie mi znajomi mają to samo jak widzą tę markę ale im można wybaczyć bo rowerami jeżdżą od święta, tak jak 90% aktualnie jeżdżących ludzi w mieście :D

 

Rower ma jeździć a nie wyglądać i mieć fajne napisy...

Twierdzisz że jak zamalujesz napisy sram to nie będzie jeździł? no to do cholery skrzynia pisał że ta x0 jest ok. Każdy co innego na forum... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy mogą być, ale ich treść na komponentach nie do końca mnie interesuje. Swoją drogą ciekawe czy ten amerykański koncern wie że w Polsce śmieją się z ich nazwy i dla nas brzmi ona dwuznacznie. Koszulka to już inna sprawa ;) Jak komuś się nie podoba np. Tobie oczywiście że możesz się tego napisu pozbyć części będą działać nadal tak samo, ale to nadal będzie SRAM :) tego faktu już nie zmienisz :) W sumie to Armstrong części które się nadawały do jazdy i były wybieranie przez niego jako najlepsze nazywał je "Gównem" ciekawe czemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździłbyś na ramie z wielkim napisem sram?

Jeżeli by była równie dobra jak ich przerzutki to bym jeździł z wielką dumą. Sram pewnie już szykuje się do kupienia jakiś firmy specjalizującej się w ramach.

Swoją drogą naśmiewanie się z nazwy "Sram" świadczy tylko o niedoedukowaniu w dziedzinie "rowerowej"...lub też zazdrości że to lepiej działa od SH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...