Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Serwus,

Nie będę już pisał do każdego z Was osobna, tylko wrzucę wszystko tutaj, żeby było szybko, jasno i przejrzyście.

Panowie, dzięki za współpracę i szybkie wpłaty. Odpowiednio, tak jak z listy z poprzedniej strony, poniżej Wasze numery śledzenia przesyłek. Wszystko zostało nadane przed 15-stą, więc paczki niedługo powinny pojawić się w systemie. Mam nadzieję, że nic nie pomyliłem. :P

PS. Szczególne podziękowania dla naszego Angielskiego Agenta Ivana, za sprawdzenie i spakowanie wszelkiego dobra oraz Marka i reszty ekipy warszawskiej za świątecznego browarka. :) Wasze zdrowie Panowie!

Także ten...tego...Wesołych Świąt!  :033: 

1. 00259007733531147054
2. 00359007736766679359
3. 00259007733531146989
4. 00259007733531146996
5. 00259007733531147009
6. 00259007733531147016
7. 00259007733531147023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoją odebrałem :) Błyskawicznie to poszło. 

 

 

 

Gratulacje dla Ivana i Adamosa za sprawną organizację przemytu, oklaski i z głów kaski!
 

Podpisuję się pod tymi słowami i dziękuję koledzy za sprawny przemyt  :thumbsup: Cieszę się z tych spóźnionych mikołajków (albo przedwczesnej gwiazdki) jak za dawnych lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-shirty pasują jak ulał, koszulka rowerowa tak samo.

 

Jedynie ta z długim rękawem jakaś wypasiona, znaczy rękawy ciut długie i dekolt dla niezłego "karka", także albo poszuka szczęśliwego nabywcy albo wrzucę ją do wrzątku bo pająk jest świetny :D

 

No i jak mam już być wybredny to jedna koszulka jest w jednym miejscu "zaciągnięta" i ma małą dziurkę a na tej rowerowej jest kilka brązowych plamek, na szczęście na plecach. Co poradzić, reklamacji do On One nie będę zgłaszał :P 

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy paczucha była już wczoraj wieczorem. Przed chwilą testowałem rękawki, podczas godzinnej jazdy dają radę.

Koszulki są z lekka ciasnawe, jakis karłowaty ten ukejski XXL;-) Duży ze mnie michu ale idzie w dobrą stronę.

Wielkie dzięki Panowie Mikołajowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam głębokie ukłony w podziękowaniu Kolegom Realizatorom za czas poświęcony na realizację zamówienia, moja myszata - uszata pani kierownik jest już bezpieczna u mnie w domu. Co prawda na montaż będzie musiała poczekać trochę, ale już jej wieszczę długie i szczęśliwe życie w mojej stajni rowerowej... 

 

IMG_20151217_090636975.jpg

 

Dzięki raz jeszcze!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...