Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Warto pisać poprawnie po polsku, wtedy nie trzeba się domyślać. 

A jeśli chodzi o zakupy z innych sklepów to musisz szukać pomocnika z UK.

Ivan nie zagląda już na forum od paru miesięcy. Jeśli masz coś na oku to niedługo będzie wychodziła paczka do Polski i może udałoby się do niej dorzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2018 o 23:34, MikeSkywalker napisał:

niedługo będzie wychodziła paczka do Polski i może udałoby się do niej dorzucić. 

@MikeSkywalker o jakiej paczce mówisz? Zastanawiam się nad sprowadzeniem framesetu Dolana i widzę, że wysyłka z UK do Polski wynosi 240 zł. Zastanawiam się czy wspólna wysyłka nie wyszłaby taniej. Tym bardziej, że wysyłka kurierem DPD (24h) na terenie Wielkiej Brytanii jest za darmo.

Masz jakieś info?

Edytowane przez rooted.manatee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat już nieaktualny :) 

Niestety ale wraz z likwidacją darmowych odbiorów osobistych w PlanetX które nakręciły akcje Ivana "jesteśmy" skazani na siebie, żeby też nie zawracać jakoś głowy naszym jUKejskim kolegom. Ale ciągle jakaś kompensacja zamówień na PlanetX/ChainReactionCycles/Tredz i rozdzielenie ich w Polsce się opłaca, także temat dalej będzie żywy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Wiggle, który moim zdaniem ma atrakcyjne ceny. Darmową wysyłkę do Polski (pomimo informacji o braku trackingu przy darmowej wysyłce numer do śledzenia paczki otrzymujemy a paczkę dostarcza kurier InPost) nawet od 12 GBP (w grudniu była taka promocja). Obecnie od ok. 40 GBP. Kod rabatowy 10 GBP dla zamówień powyżej 50 GBP dla nowych użytkowników + zwrot w wysokości 3,15% w TopCashback. Więc jak planujemy większe zakupy, znajdziemy interesujący nas asortyment na Wiggle i podzielimy go na paczki po 50 GBP to istnieje duża szansa sporo zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kto chętny na zamówienie? Koszty wysyłki w UK (3.99 łabędzia = 20 PLN)  i do Polski na 2/3 osoby to nie tak dużo.

Zamawiał bym https://www.planetx.co.uk/i/q/CCPDWSB/podsacs-waterproof-saddle-pack roz L.

Logistyka w Kraju-Raju mogę się zająć.

Edytowane przez skwarek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, rafau.j napisał:

Robi ktoś z Was zamówienie? Chętnie bym się dołączył (jak mi policzyło 170gbp za dostawę kilku rzeczy to prawie mi zęby powypadały...)

To się chyba polityka w związku z brexitem zmieniła - jak kiedyś ramę 29" stal kupowałem to wysyłkę do PL naliczyli siakieś 40fuńciaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower ciągle za 50funia, pierdoły za 11. Ja bym stawiał na jakieś dziwne algorytmy obliczające cenę za wysyłkę - bo też już miałem podobny problem.

Po dorzuceniu jakiejś drobnostki do ramy koszt za wysyłkę znacząco rósł. Odpisali żeby się nie przejmować, że obowiązuje najdroższa wysyłka dla produktów z listy (czyli ta za ramę) a różnicę zwrócą. Ale koniec końców nie pamiętam czy zamówienie złożyłem i jak to się skończyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, potrzebował bym zamówić cos z UK ale tego akurat produktu nie wysyłają do Polski (buty powystawowe) szykuje się jakieś zamówienie? Ogarnia ktoś wysyłkę do Polski? Z chęcią się przyłącze. 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Samoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, RafalxM napisał:

Czy ktoś z szanownych kupował w bike-components.de    z opcją , że towaru nie ma na stanie i ma być 'do 20 dni'?   

Chodzi mi o to czy nie przeciągają deklarowanego czasu oczekiwania.

No ja przedwczoraj kupiłem siodełko Brooks, a czas realizacji (od momentu zakupu do wysłania paczki) miał wynieść "do 10 dni". Potwierdzenie wysyłki dostałem wczoraj, także u mnie się nie przeciągnęło. Ale to pewnie wyjątkowa sytuacja. ;)

Edytowane przez rooted.manatee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.03.2019 o 11:59, Kreick napisał:

Czy ktoś jest chętny na wspólne zakupy na CRC? Spodenki Endury bym wziął, w dobrej cenie są (38 ojro) ale przesyłka 9 euro zabija ten deal.

 

Też jestem chętny. Jakby była chętna jeszcze jedna osoba to z kodami i darmową wysyłką jedna para kosztuje ok. 144 zł + koszt wysyłki w Polsce (pewnie coś ok. 10 zł kurierem).

 

Mogę podjąć się zamówienia i rozesłania spodenek, ale brakuje trzeciego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...