Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Dotarł, dotarł :)

 

 

No i bardzo brawo...

 

Czyli solidarnie przewalilismy ponad 3 kilo złotówek na rozmaite rowerowe klamoty  :icon_mrgreen:

 

Niniejszym, oficjalnie zamykam zamówienie.

 

Mam nadzieje, że do środy odbiorę całość, gdyż w piątek chciałbym wyekspediować wszystko do Kraju-Raju.

 

Będę informował na bieżąco. 

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Wy! Ja może zapyliłem ale nawet palucha nie przyłożyłem do pełni szczęścia - należne oklaski dla Ivana za klikanie Waszych fantów, użyczenie konta i spakowanie pudła oraz dla Adamosa za przyjęcie i ogarnięcie krajowej spedycji!

 

Chapeau, Panovie! :)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dobra, dobra... Styknie tych uprzejmości, bo prześcigamy Herbaciarzy w te klocki :D

 

Oby się chopaki jak najszybciej uwinęli z dostawą klamotów do obdioru i wtedy dopiero poparcelujemy, popakujemy i zobaczymy jak szybko sie uda zorganizowac przemyt do Polszy.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Wiekszość klamotów przechwycona. Czekamy jeszcze tylko na dobro Adamosa i Semova.

 

23342938072_9ac8bf61fa_z.jpg

 

Jakoże jest 3 kupujących z Wawy (itr, ishi i Eric Darven) sugeruje wspólną posyłke na jeden adres od Adamosa.

Powinno wyjść taniej no i łatwiej Adamosowi.

 

Dajcie znać Panowie co-zacz to wtedy inaczej spakuję.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

No to Proszę Szanownych Kolegów mamy komplet :)

 

Po ponownym przemyśleniu doszedłem do wniosku, że nie ma sensu łamać sobie karku i nadawać wszystko w piatek, bo kurier odbiera z punktu nadawczego i tak we fetorek.

 

Także spokojnie poparceluje sobie przez łykend i pozbędę się balastu w poniedziałek.

 

Naszła mnie jeszcze jedna opcja skompresowania wysyłki Po-Krajowej. Prz jest z Gdańska, MaxM z Gdyni. Dajcie znać panowie czy ewentualnie wchodzi w grę posyłka na jeden adres. Skoro Stol(n)ica daje przykład ;)

 

I na sam koniec greps wieczoru. Dziś do Planet X na rowerze, prosto z tyrki, bo jak wraz postanowiło nie nakindżać deszczem jak smok. Wchodzę, na "bramce" nikogo, 3 zawodników "nasklepie".

 

Wbijam miedzy regały i nawiguje do sprzedawców.

 

Ja: Hi!

Sprzedawca: Aaahhh... Ivaniski. More orders to collect?

 

Chyba mam już wyrobiona reputację  :icon_mrgreen:

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Pojawiła się opcja dalszej kompresji, tym razem 2 w 1 do Wrocka... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Wszystko spakowane i zapudłowane ;)

 

23457322312_631e93ccbc_z.jpg

 

23197903939_4d1e586680_z.jpg

 

Całość poleci DPD, gdyz okazało sie, ze w LA Transport przesyłka wprawdzie tańsza (15 elżbiet) ale pełne ubezpieczenie do wartości rzeczywistej (500 elżbiet) dodałoby nam 6 funia.

 

Także Przesyłarka plus DPD daje nam 17.99 funia. Razy 5.99 (średni NBP z dziś) czyli 107.76 ziko na 12 glów, co daje 8.98 na twarz.

 

Adamos doliczy Wam to Koledzy do kosztów przesyłki w Polszcze.

 

DPD ma odebrać paczkensa we fetorek...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...