Skocz do zawartości

[Ubezpieczenie] Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym w Allianz Direct


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


przymierzam się do zakupu ubezpieczenia OC w życiu prywatnym i przy okazji (w sumie to najważniejsze) zależy mi żeby obejmowało również poruszanie się rowerem (ewentualnie innymi środkami komunikacji).


Zrobiłem małe badanie rynku przez Google i niewiele w sumie można znaleźć.


Jedyne co oprócz PZU znalazłem to Allianz Direct - OC w życiu prywatnym - ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej | Allianz Direct. Z OWU wynika, że spod ochrony ubezpieczeniowej wyjęte są tylko sprawy zawodowe, uprawianie sportów zawodowo lub z rodzaju niebezpiecznych.


Czy ktoś jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej z tej oferty Allianz? Czy korzystał z tego ubezpieczenia w wypadku dokonania jakiejś szkody?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz poniżej 30 lat, to sprawdź kartę Euro26, jest również wersja z ubezpieczeniem sportowym.

 

Został mi już ostatni rok do spełnienia warunku 30 lat. ;) Jednak patrząc na ofertę to nie wychodzi ona bardziej korzystnie nie znaleziony Allianz Direct - 150 zł za 3 lata na terenie Polski z sumą ubezpieczeniową 100 000 zł.

 

 

 

cześć, mam OC osób fizycznych w pzu. Przed wykupieniem oc rozmawiałem ze znajomym, który korzystał z odszkodowania i nie miał większych problemów z wypłatą szkody (ok 6k).

Czy do tego ubezpieczenia OC zalicza się również jeżdżenie rowerem? Jaki jest koszt roczny takiego ubezpieczenia i jaka jest suma ubezpieczeniowa? Możesz przybliżyć warunki umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.pzu.pl/produkty/ubezpieczenie-odpowiedzialnosci-cywilnej-osob-fizycznych-w-zyciu-prywatnym

 

 

 

Czy do tego ubezpieczenia OC zalicza się również jeżdżenie rowerem?

tak.

 

Za dodatkową klauzule na małe jednostki pływające dałem 74zł.

 

 

 

suma ubezpieczeniowa

250 000. na 500 000 kosztowało jakoś 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...