Skocz do zawartości

[1000] dla mnie - dziewuchy :)


Rekomendowane odpowiedzi

@ Marta

Różnie być może z tą ramą 19"- bo masz długie nogi, więc przy mniejszej ramie i tak wyciągniesz siodełko te kilka centymetrów do góry - a przynajmniej kierownica będzie na większej ramie stosunkowo wyżej ... Jeśli więc i ręce masz proporcjonalnie równie długie jak nogi, to wcale pozycja nie będzie aż tak wyciągnięta.

 

Jeśli 19" byłaby za duża, to w 17" powinien być dostępny porównywalny sprzęt również za 999 :)

 

http://allegro.pl/solidny-cross-integral-v-poler-lady-shimano-acera-i6220120881.html?reco_id=0f6f485d-25dd-11e6-baa2-56847afe9799&ars_rule_id=201

 

@konec - nie byłbym tak kategoryczny w ocenie - zwłaszcza w przypadku ramy damskiej... W wielu przypadkach "tabelki" są o kant d..y potłuc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem żonie dwa dni temu Rometa Belleco 2.0, taki bardziej miejski, koła 26 cali, ale fajny osprzęt już ma, więc może Cię zainteresuje w tej kwocie. Ja dorwałem za 800pln, za resztę chcę dorzucić bagażnik i jakieś bateryjne oświetlenie.

Edytowane przez ghost985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca --> Romet Belleco 2.0 to całkiem fajna propozycja w kwocie 800 zł i już przypomina rower. Same opony w nim zastosowane to kwota ponad 100 zł. Pancerze już są puszczone w ramie zgodnie z nowymi standardami, ale żeby tak nie słodzić to powiem tylko, że w egzemplarzu mojej siostry coś obciera w tylnej piaście. Nie mam na ten moment pomysłu jak się za to zabrać :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca --> Romet Belleco 2.0 to całkiem fajna propozycja w kwocie 800 zł i już przypomina rower. Same opony w nim zastosowane to kwota ponad 100 zł. Pancerze już są puszczone w ramie zgodnie z nowymi standardami, ale żeby tak nie słodzić to powiem tylko, że w egzemplarzu mojej siostry coś obciera w tylnej piaście. Nie mam na ten moment pomysłu jak się za to zabrać :icon_confused:

Jak na razie na allegro najniższa cena to 1049 zł. Wiem, żadna różnica ponad mój pułap.

 

Z racji tego, że bardzo spodobał mi się wizualnie rower, który polecił Pablo59 (w końcu jestem dziewuchą - wzroku i genetyki nie oszukam :D ) - lepszy byłby ten Romet czy ten - http://allegro.pl/szybki-cross-lady-remiro-viper-shimano-acera-i6238306657.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak na razie na allegro najniższa cena to 1049 zł.
jedna mała sugestia: wpisz w allegro beleco, a nie belleco . Rocznik 2014 znajdziesz za 933 zł, a 2k15 od 1000 zł wzwyż. Z tego co widzę to jedyną różnicą między tymi rocznikami jest przednia przerzutka (tourney w 2k14 i altus w 2k15) więc moim zdaniem nie warto przepłacać za 2k15. Co do porównania rometa do tego remiro, jest to ten sam poziom (dość dobry jak na marne 1000 zł) z tym że w romecie masz pewną gwarancję a remiro to jakiś wynalazek. Decyzja należy do Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie jeszcze raz zabrać głos. Koleżanka wskazała na rower cross 19 cali. Sugeruję nie brać takiego rozmiaru bez przymiarki, o ile koleżanka nie ma jakiś ekstremalnych upodobań. Uważam, że 17 cali będzie właściwym rozmiaram. Oczywiście wolno też o to zapytać sprzedawcę.

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że żona bardzo zadowolona z Rometa Beleco 2.0 16" (wersja z 2014r). Rower wymagał jakiś drobnych regulacji hamulców, ale jest lekki, ma fajny amortyzator Suntoura, przerzutki powiedzmy, że to taka podstawa, ale napęd cicho pracuje, oponki Schwalbe. Dołożyłem jedynie bagażnik i sakwy, bateryjne oświetlenie led. Aha rama 16 cali jest naprawdę krótka więc trzeba dobrze przemyśleć rozmiar. Nie widziałem 18tki ale wydaje mi się, że przy wzroście powyżej 165cm należało by brać 18 i regulować potem pozycję na kierownicy i siodełku. W tej cenie decyzji bym nie zmienił i polecam Rometa. Powodzenia w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wzroście 165+ jak najbardziej należy wziąć ramę 18. Różnicą między 16 to 4,5 cm dłuższa rura podsiodłowa. 

 

tak patrzę sobie na tę ramę "byleco" z korbą a'la  MTB
użytkowniku Pablo59, "byleco" to masz poziom argumentów w swojej wypowiedzi. Ja polecam rometa, bo sprawdzałem go organoleptycznie, stoi u mnie w garażu, jeździłem nim co nieco i jak na sprzęt w tej cenie jest bardzo przyzwoity (mam porównanie do wyższej klasy rowerów), więc prosiłbym zewrzyj wary jak się nie znasz ani nawet nie widziałeś na żywo tego modelu typowy forumowy znawco. Nawet jeżeli autorka tematu nie jest rometem zainteresowana, to piszę moje spostrzeżenia dla tych, którzy będą chcieli znaleźć kilka obiektywnych opinii na temat beleco 2.0 (a jest ich mało na tym forum), więc nie wprowadzaj nikogo w błąd swoimi uwagami bez poparcia na temat ramy i korby. Tyle ode mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast blablabla-nla jaki piękny rower - coś merytorycznego jeszcze byś dołożył, zamiast osobistych wycieczek, "ekspercie" ? ? ?

 

o gustach się nie dyskutuje - ale jakby moja żona takie coś kupiła, to na wycieczki wspólne jechałbym pół kilometra za nią :002:

 

Edit - i jeszcze jedno - jak chcesz pisać peany o romecie beleco (wolno ci, a jakże) -  to załóż swój wątek w dziale "strefa testów" i wyżywaj się tam do upojenia...

Edytowane przez Pablo59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie...a było w wątku tak kulturalnie. To koleżanka wybiera, a my jej mamy tylko pomóc. 

Nie ma jeszcze rzucania mięsa, więc poziom kultury jak dla mnie zadowalający :D

 

Tak w ogóle to jesteście nieocenieni - wszyscy jak przysłowiowy jeden mąż. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...