ishi Napisano 16 Maja 2016 Napisano 16 Maja 2016 Właśnie się dowiedziałem, że w tym sezonie jazda na samym mleku jest passe Jak wam eksploduje opona na szlaku macie +30 do blingu, gorzej jak wybuchnie w łazience Ktoś próbował tego patentu?
Mod Team IvanMTB Napisano 16 Maja 2016 Mod Team Napisano 16 Maja 2016 Przegladnij watek o gheto-tubeless na MTBR. Tam kolesie całymi stronami dyskutuja i kłócą się który glitter jest lepsiejszy i bardziej ghetto Szacunek... I.
ishi Napisano 19 Maja 2016 Autor Napisano 19 Maja 2016 ...a co na to producenci jak Stan's czy E13? http://reviews.mtbr.com/stans-notubes-and-ethirteen-discuss-glitter-in-tire-sealant
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.