Skocz do zawartości

Bikerzy z podkarpacia


roswell

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem Damian "Roswell" z Sanoka. Mam 17 lat i jezdze w XC. Robie dziennie ok. 30km. Czasami trenuje po szosie. Na wakacjach wiecej jezdze oczywiscie. Moj sprzet to Gary Fisher Wahoo '04(prawie nic nie zmieniane).

Oto link do niego: http://www.richmondcycles.co.uk/html/gary_wahoo04.html#

 

Jak jest jakis biker z okolic to niech zagada, moze sie razem gdzies wybierzemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper z Baligrodu.Rowniez pomykam w XC na GF Wahoo ale '06.Rowerek dosc mocno eksploatowany - 50 - 80 km dziennie.@Roswell,czesto jestem w Zagorzu,gdybys chcial to mozna sie gdzies wybrac :)

 

 

W takim razie musimy gdzies pojechac. Duzo jezdzisz wiec bedzie mi pewnie ciezko ytrzymac twoje tempo, ale jakos da sie rade. Mow kiedy masz czas i jakos sie dogadamy.

 

 

 

Tak poza tym, nie spodziewałem sie takiego odezwu. Czyli jest troche bikerów z podkarpacia na tym forum. Widze ze najwiecej reprezantów ma Dębica i Rzeszów. Mam nadzieje, ze pojawi sie jeszcze ktos z mojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błażej z Chmielnika koło Rzeszowa. 20 min i jestem w Rzeszowie:).

Aktualnie posiadam nóweczka Kross'a model Hexagon V3, na razie model standardowy z wyposarzeniem:) niedługo naprzegląd się wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacprzaki

Daj propozycje kiedy gdzies pojedziemy. Niestety jest juz rok szkolny i nie mam az tyle czasu. Mimo wszystko na rower zawsze go znajde. Wal tylko z jakąs propozycją.

 

 

 

 

 

Widze ze juz pojawiają sie pierwsze wspołne wyjazdy bikerów z forumrowerowe.org. Cieszy mnie to bo własnie z myslą o tym załozyłem ten temat. Widze ze najliczniejsza jest ekipa z Rzeszowa, zresztą to nie dziwne. Szkoda tylko ze nie ma zadnego bikera z mojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek^^ możemy się kiedys wybrać. niedługo, w przyszłym tyg albo w tą sobotę jadę na przegląd do Rojaxu na Lubelską:). I musze zrobić zakupy dla mojego roweru:D. Płyt do smarowania w mokrych warunkach, pewno jakiegoś fiszerka wezmę, tylko musze jeszcze kupić taki fajny przyrząd do czyszczenia, na allegro sprzedają, firmy Barberri.

 

Co do Wzgórza Marii Magdaleny to mi akurat tłumaczyć nie musisz, śmigam sobie ostatnio tam z kolegą:P. Miałem zamiar pozbierac ludzi z Rzeszowa i tam się wybrać, Malawa etc:D.

Jak będzie ładna pogoda to się kiedyś możemy wybrać. W tym tygodniu mnie nie ma więc nic na razie, jak mówie, może sobota:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki fajny przyrząd do czyszczenia, na allegro sprzedają, firmy Barberri.

Mam to :D Cud to nie jest ale prawda - przydatne :) Ja już na przeglądzie byłem w połowie wakacji i koleś pokręcił jedną śrubką i powiedział: "Powinno być wszystko OK" - Śmiech na sali :/

 

Jak coś to wal na gadu: 3900848 :)

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...