Darek94 Napisano 22 Kwietnia 2016 Napisano 22 Kwietnia 2016 Witam , Czy jest możliwa wymianamostka typu "fajki" na mostek ahead , rura sterowa jak wiadomo jest statrszego typu i jest krótka a ja popelnilem blad i zakupilem kierownice 31,8mm która nie pasuje do tego typu fajki. Jestem w tym zielony , pomocy. Czy dobrze mi sie wydaję czy potrzebuje wlasnie takiego adaptera? http://allegro.pl/adapter-rury-ahead-przedluzka-sterowki-1-1-8-i5970302952.html, moglby ktos sie wypowiedziec na ten temat?
Marcin9 Napisano 22 Kwietnia 2016 Napisano 22 Kwietnia 2016 Jeśli masz stery klasyczne i rurę 1" to będziesz potrzebował taki adapter http://allegro.pl/adapter-rury-sterowej-1-1-1-8-22-2-28-6-wroclaw-i6075056806.html
Darek94 Napisano 22 Kwietnia 2016 Autor Napisano 22 Kwietnia 2016 czy taki model również by pasował? http://allegro.pl/adapter-przedluzka-rury-sterowej-bbb-extender-25-4-i6123949123.html
Marcin9 Napisano 22 Kwietnia 2016 Napisano 22 Kwietnia 2016 Nie. To jest przedłużka do rury 1" a ty potrzebujesz adapter z 1" do 1 1/8"
Darek94 Napisano 22 Kwietnia 2016 Autor Napisano 22 Kwietnia 2016 a no tak racja , jest napisane ze potrzebna by byla redukcja do 1 1/8 , dzieki za pomoc
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.