Skocz do zawartości

[Kraków] sklepy niedalego AGH ?


rObO87

Rekomendowane odpowiedzi

Najbliżej jest Bikershop, można dojść na nogach w jakieś 5min.

 

Potem Ando na Madaliśkiego 5 - możliwy szybki dojazd autobusem z okolic AGH, można nawet podejść bo nie jest daleko.

Z Ando jest bardzo blisko do Wintersport'u (ul. Zwierzyniecka), ale mają mało części, raczej rowery.

 

Niedaleko jest też do Cyclo Centrum - jakieś 5 przystanków autobusem.

 

Reszta sklepów jest już trochę dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma praktycznie inny asortyment, zreszta bikershopu asortyment masz na ich stornie www. Ando ma chyba wszystko z velo, a w cyklo centrum to szczerze mowiac nie wiem ;) bylem tam ale nie moglem zczaic od ktorego dystrybutora te części w duzej mierze;).

 

Co do cen... katalogowe ;]. Chociaz z moich obserwacji w Ando zawyzaja ceny w gore[np kask za 96zł tam jest za 100 ;p].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

blisko AGH jest wspomniany wcześcniej MBIKE, którego ja polecam

co prawda mają mały wybór rzeczy na stanie ale z tego to sie orientowałem to mogą sprowadzić to co chcesz

albo doradzić gdzie kupić, choć brzmi to niesmowicie gość zza lady powiedział mi żebym nie kupowału nich Avidów SD7

bo maja drogie i zebym popatrzył .......do konkurencji (szok)

Sklep ten sprawia wrażenie lichego ale wiele rzeczy da sie tam załatwić , a goście nie nakręcaja Cie na to co im akutalnie zalega na magazynie.

Słowem ja bym zaczał od nich - w charakterze bazy wypadowej :blush:

 

duzy wybór ma bikershop na Czarnowiejskiej ale nie miałem z nimi wiekszego kontaktu

W mavericku jest duzo butów i spd ale będa sapać :)

 

jak wymyśle wiecej to napisze, ale jest 2:30 mam alergie jestem na lekahc a rano mialem OTB B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...