Skocz do zawartości

[okulary]Do jazdy w pochmurny dzień, w nocy


piter123

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

czy możecie polecić jakieś okluary do jazdy w pochmurne dni oraz na noc? Czy żółte szkła się przydają? Czy wystarczą przeźroczyste? Przeciwsłoneczne mam więc takowych nie potrzebuję.
Lepiej oddzielnie czy wymienne szkła? Zastanawiam sie czy nie kupić najzwyklejszych w decathlonie za 20zł (ewentualnie dwie pary przeźroczyste i żółte). Byle tylko się nie rozleciały. Interesuje mnie tylko ochrona przed owadami. Czy może jednak lepiej zainwestować w coś lepszego?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

To co lepiej dwie pary z decathlona za 20zł za parę czy jakieś lepsze np. z wymiennymi szkłami?

Wymienialność nie do końca jest zdrowa dla okularów. Bywa, że po kilku operacjach oprawki się poddają.

Jak dla mnie lepiej 2 pary. Jak trzeba brać jedne i drugie to łatwiej zamienić niż wymieniać szkła po nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej  jeśli można się dopisać :) a mam pytanko bo mam okulary , Uvex  SPORTSTYLE SGL203 , i  spadły w czasie jazdy i się trochę szkła porysowały , ciekawi mnie czy da  się jakoś w własny zakresie je wymienić , lub czy na gwarancji coś takiego uznają ,ewentualnie opłaca się ich wymiana? , prawie nowe tegoroczny zakup :P .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...