Skocz do zawartości

[Problem] Zwiechy ?


matiq16

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma podobny problem ? Forum co jakiś czas się zwiesza.. tzn klikam sobie jakiś dział, elegancko wchodzi, potem klikam jakiś temat czy coś, czasami dwa na raz żeby otworzyć w nowej karcie, w sumie nie ma znaczenia co i kiedy, ale nagle zaczyna wczytywać.. i wczytywać... i potem wyskakuje na zakładce jedynie adres do tematu czy czegokolwiek i trzeba odświeżyć żeby poszło, po prostu czasami trzeba poczekać z 30sek żeby jakby się odwiesiło to.

Podkreślam że podczas ładowania włączę sobie np. onet.pl albo inną strone i odrazu sie wczytuje.

 

Czy ktoś z was ma też taki problem ? Strasznie to przeszkadza przeglądanie forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobny problem, ale tylko na przeglądarce Opera - od czasu do czasu, gdy klikam na link albo przycisk, strona się zawiesza, chociaż reszta kart działa dobrze. jak na tym tabie najeżdżam na jakis link, kursor nie zmienia się na 'rączkę' i ciągle zostaje 'strzałka'. Strona przewija się, reklamy się animują, ale linki nie działają - wygląda to tak, jakby strona zamarzła zanim się wyładowała. Jak kliknę twardy refresh (Ctrl+F5), docelowa strona ładuje się i wszystko działa. 

 

Na innych przeglądarkach nie zauważyłem takiego problemu - może nie występuje, a moze używam ich za rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak nawet podczas przeglądania na dwóch komputerach... tak jakby jakieś przeciążenie, bo gdy tak jakby zwiesi się na jednym to na drugim też... i musze czekać aż się odwiesi.. po odwieszeniu mogę działać na obu kompach. Nie wiem czy wpływ ma to że są do tej samej sieci podpięte (WiFi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. :(

 

Naciskam np. na jakiś dział, temat i forum cały czas się wczytuje. Dopiero za jakimś tam trzecim lub czwartym razem strona wczytuje się prawidłowo.

 

Nie zdarza się to często, ale jest to denerwujące.

 

Problem występuje na telefonie jak i na komputerze:

-telefon - przeglądarka "Opera".

-komputer- przeglądarka "Firefox".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenie forum posiada (jakiś czas temu był o tym temat), ale faktycznie od kilku dni jest jakby bardziej agresywne.

Wcześniej nie było problemu jak się weszło w dział, wrzuciło 2 tematy w tło, odczekało aż się załadują i wrzuciło kolejną parę (grunt, żeby nie więcej niż dwa na raz się ładowały). Teraz bywa problem przy trzeciej czwartej akcji na forum, wchodzę w dział, wrzucam jeden temat, chwilę jeszcze patrzę na listę tematów i daję kolejny temat, który już nie chce się załadować.

Może dać jakieś łagodniejsze ograniczenia (także odnośnie pisania) dla użytkowników z większym stażem, bo wiadomo, że nie szaleją spamując?

 

Jakby były potrzebne informacje:

Win7 prof. 64b

Firefox 35.0.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku wyglądało mi to też na jakieś zabezpieczenie antyfloodowe ale w pracy mając włączony laptop, i komputer po prostu podczas przeglądania forum na laptopie i dojścia do momentu kiedy zakładka sie "ładuje" pomyślałem a włacze sobie forumrowerowe na komputerze stacjonarnym i o dziwo forum w ogole nie chce sie załadowac, z wejścia mam "Ładuje" na zakładce i musze czekać aż minie jakiś czas.. wtedy odświeżam i forum ładuje sie tak jak powinno, widocznie to jest albo antyflood i to bardzo bardzo agresywny co czasami bardzo odrzuca od przegladania forum albo jest to przeciążenie.

 

Mam nadzieje co na ten temat odpowiedzą moderatorzy bądz admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wchodzę na forum przez safari, już pogodziłam się, że z I'pada pisanie postów i okraszanie ich emotikonami nie jest możliwe. Nie jest też możliwe cytowanie. Co najwyżej mogę edytować. Ale zauważyłam, że ostatnio i to zostało poważnie ograniczone. Przy edycji postu często zawiesza się, miele, miele i ostatecznie kończy się na "białej kartce", albo na info o braku połączenia z serwerem. W takich wypadkach na ogół pomagało wyłączenie I'pada. Teraz i to nie pomaga. Tylko naprawdę wytrwałe nie poddawanie się i liczne próby kończą się wreszcie sukcesem. Jednak jest to mocno upierdliwe.

Dodam jeszcze, że pora dnia/nocy nie ma znaczenia. Tak samo jest o 4 nad ranem jak i o 5 po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...