Skocz do zawartości

Problem z ustawieniem licznika ka 4/8


bugmenot1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż mam pewien problem z licznikiem rowerowym Atech KA 4/8. Wygląda on mniej więcej TAK tylko ma jeszcze u góry przycisk (może słabo/wcale na zdjęciu widać). Po włożeniu fabrycznych baterii - nic, było rozładowane. Kupiłem drugie - licznik się włącza. Po włączeniu zamiast wprowadzenia współczynnika koła (to według instrukcji powinno się pojawić) jest tylko w dolnym wierszu wyświetlane kilka cyfr (od 0 do 9) oraz słowo DST - wszystko miga. Dowiedziałem się z instrukcji (załączonej na dole), że DST oznacza ,,pomiar długości trasy". Tyle tylko,że powinno chyba się pojawić oprócz kilku cyfr i słowa DST jeszcze kilka innych rzeczy u góry/w indeksie górnym a u mnie tego nie ma. Mogę zmieniać te cyfry ale nic więcej. Próbowałem trzymać dwa przyciski na raz, oddzielnie przez kilka/naście sekund i nic niezwykłego się nie dzieje. Nie wiem o co chodzi i proszę o pomoc.

 

 

Instrukcja tutaj : http://w741.wrzuta.pl/obraz/powieksz/0PU0mWKOaGF

 

 

Będę wdzięczny za wszelkie rady. Dzięki z góry.

                                                                                                             Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...