Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

@ Pidzej

Ty to jednak jesteś nie do zaje...chania :icon_cool:

 

Nadal nie mogę wyjść z podziwu dla niejakiej Amandy Coker, która wczoraj wykręciła 647 km ( tygodniowo 2,5 - 3 k km ) ze średnią 32,9 km ( Strava ) - że niby trasa płaska jak stół ?

Przecież nawet na stacjonarnym 200 - 300 dziennie to byłby dramat dla większości... i tak się zastanawiam czy wszyscy zawodowi kolarze daliby radę machnąć te 600 

+ :whistling:

U mnie wczoraj skromne 53 według Stravy, a w praktyce pewnie nieco więcej ( o cały km :laugh: ).

Na marginesie : czy nie denerwuje was średnio działająca opcja autopauzy :icon_question:

Chodzi mi głównie o spadek średniej prędkości podczas postoju - paradoks polega na tym, że rzadko się zatrzymuję, ale ostatnio się zdarzyło i po kilkuminutowym postoju średnia spadła o prawie 2 km/h ( oczywiście średnia nie jest najważniejsza, ale ... ).

Nie mam pewności, ale wersja dla biegaczy / piechurów chyba działa lepiej, a jak Wy sądzicie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek szosa. Tak wiało, że chciało zdmuchnąć z roweru. Ciężko. 74,6 km, 643 up ze średnią 31,3 km/h

W sobotę luźna szosa. 58,7 km, 364 up ze średnią 27,6 km.

Wczoraj baaaardzo wietrzna szosa. 67,9 km, 536 up ze średnią 31,1 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustrzyki Górne - Brzegi Górne w wariancie rozszerzonym bo musiałem wracać 2 km po aparat syna do samochodu, razem 12 km, w większości podjazd do przełęczy Wyżniańskiej, 404up.

 

Wysłane z mojego Orange Neva 80 przy użyciu Tapatalka

ceszc michal...vezmi syna ..samochod..rowery a davaj sobotu 8.7 na domašu..

 

http://www.okolodomase.sk/ 

 

powozic sie na rowerze..placic nemusis nic..zadarmo...to jest taka impreza dla wszyckich..

 

lub juz jutre...miss kobieta

 

http://www.missdomasa.sk/ 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoda..pozdrawiam.

http://www.okolodomase.sk/ newiem dla czego nefunguje...bloto asfalt lasz..minuly rok bylo przesz 1000 rowery.

.

Urlop mi się skończył niestety.

 

Dziś dwie trasy, najpierw rezerwat Sine Wiry, fajne podjazdy, jeszcze fajniejsze zjazdy po kamieniach 55+, a później z Wołkowyi do Stężnicy, jeszcze lepiej, na zjazdach 69,8 km/h, jak dla mnie niebotyczna prędkość mając na uwadze że to rower górski a nie szosowy :-)

Edytowane przez michalr75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 51km ze średnią 23,5km/h, kadencja 90rpm. Poza tym odkryłem co mi stuka podczas jazdy bo już myślałem, że będę musiał jechać do sklepu na reklamację suportu. Okazało sie, że odkleił się magnes od czujnika kadencji od kory a ponieważ dodatkowo zabezpieczyłem go trytką to sobie tak latał i stukał o korbę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj brat mnie namówił na trasę. Z tym , że On był na miejscu i dopiero wtedy zadzwonił czy nie chce przyjechać :P W każdym razie uwinąłem się do Redy pociągiem a dalej rowerem. Lekko zbłądziłem i wyszło 30 km w jedną stronę , druga już normalnie i kolejne 20 , ale już bez endo bo w większej grupie a i bateria na wyczerpaniu była.

 

HOkpmDJ.png

 

Dziś wyczyściłem napęd po tej zabawie i nasmarowałem od razu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...