Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Widelec sztywny Accent MTB 29'

Muc Off Speed Polish

 

Może krótko i jednym i drugim dla potomnych:

 

Widelec: Mimo że nazwa podaje 29' to długość 450mm bardziej wskazuje na idealny zamiennik dla amortyzatora 100mm przy kole 26'. Przy 29' przód może zejść zdecydowanie za nisko. Jakość wykonania jak to u Accenta, jak się patrzy z pół metra to super, jak się człowiek przyjrzy to wychodzą jakieś wady lakiernicze. Trochę na minus fakt że powierzchnia do montowania zacisku hamulcowego nie jest sfrezowana (?), ale na ramie Peak jest dokładnie to samo więc można przymknąć oko. Ogólnie świetny konkurent dla Mosso i Force i chyba jako jedyny dostępny z rurą Taperowaną. Do mojego Peak'a 26 pasuje idealnie, jak ulał.

 

Muc Off Speed Polish: wosk w sprayu, czyli coś czego szukałem naprawdę długo i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Wystarczy po myciu opryskać cały rower, odczekać chwilkę aż całość zacznie lekko zastygać i wtedy wypolerować. Bardzo fajny efekt na lakierze satynowym i jeszcze lepszy na błyszczącym. No i ładnie pachnie  :thumbsup: Za 29 zł brać i się nie zastanawiać jak ktoś lubi mieć ładny, błyszczący rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Carrera jako rower używany już tylko na dojazdy do pracy w poprzednim sezonie został mocno zmęczony i teraz powoli wychodzą coraz to nowe rzeczy do naprawy... 

tym razem padło na:
18093ecf67a25e72gen.jpg

Specialized po ostatnim wypadzie i małym zderzeniu z pniem na powrocie do domu zaczął gubić śruty z fabrycznych (tandetnych) pedałów więc zakupiłem nowe DMR V12 na łożyskach maszynowych, mam nadzieje że bedzie spokój.
3bb9266b0053caa1gen.jpg

I długo wyczekiwana zębatka przednia 34T  + nowy łańcuch 
77ab4a6af5cea07dgen.jpg

7e7405f4fc6c6212gen.jpg

Edytowane przez BOCZEK89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkładki aluminiowe pod mostek PRO: jeden z nielicznych zestawów na rynku z podkładką 2 i 2,5mm oraz malowanych proszkowo, dzięki czemu idealnie zgrywają się z mostkiem  :thumbsup:  Za 19 zł chyba nie ma lepszego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalne okularki arctic'a (polskie) z polaryzacją, cena rewelacja porównując to jezdzonych z Deca czy adidasa (120 lub 160max) 

Swietnie leżą i nawet dla kogoś kto ma wade wzroku jezdzi się bardzo dobrze. 

Polecam  :yes:

 

Oponki Bontrager r2

 

Owijka pro czerwona (gelowa i długa w fajnej promocji w rowerturze.com)

 

Gatki krótkie od Berknera z porządną wkładką żelową. I skarpety kolarskie pod kolor  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lederfox34 - co masz na myśli mówiąc że te okulary nadają się również dla osób z wadą wzroku? Jak nie masz soczewek dopasowanych do wady to raczej zwykłe okulary nie będą wystarczające.

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez michalr75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam na mysli to ze na szosę są ok. Jezdziłam w nich ok 2,5 godziny i zero zmęczenia oczu. Słońce było solidne potem zachmurzenie.  Obraz wyrazny. Mam wadę- 1,75 w obu i długo szukam okularów które mi zapewnią odpowiedni komfort bez nakłądek z Deca np lub robienia sobie specjalnych u optyka:)

Zalecam oczywiści sprawdzenie czy okulary bedą pasować. 

Nie sądzę że uzyję ich na singlach ale na moje trasy (szutry i leśne ścieżki) bedą tez odpowiednie :)

 

Wygląd moich to coś w stylu Nairo Q. i jego adidasków o ile pamiętem.

Aczkolwiek nadają się i na surf, skate i na codzień. 

Edytowane przez lederfox34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy...

 

nie  :unsure:

Ponieważ mnie dopadnięto w sklepie stacjonarnym w mojej mieścinie i kupiono je na urodziny...

sklep nie ma linka...

Czaiłam się na takie sportowe (antigua) ale nie bardzo mi podpasowały a te to strzał w dyszkę. 

 

szukam i szukam i chyba najbardziej cenowo te mimo że kolor inny..

http://kluczka.pl/produkt/okulary-arctica-s-222b-orion?gclid=Cj0KEQjw1ufKBRDYrqLzrY3dy88BEiQAPI_r4decm0jopQvSViMJeTbCvlPaO6-4-OvmmYneFpC5LDoaAr608P8HAQ#.WVn8H4TyjX4

 

 

 

 

post-177337-0-80432600-1499071438_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie są okulary Arctica (arctica.pl)? Ja mam podobną wadę wzroku i nawet na szeroki szuter bym się nie odważył jechać w zwykłych soczewkach bez korekcji, dlatego planuję zrobić sobie porządne korekcyjne z adapterami u optyka, koszt oprawek 250 plus szkła.

 

Wysłane z mojego Orange Neva 80 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez michalr75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...