Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

W tej cenie to się nie ma co zastanawiać, bo i tak nic porównywalnego nie znajdziesz (zwijana, dobrej klasy guma). Oczywiscie o ile charakterystyka Ci podpasuje. Przez większość część roku używam takiej gumy jako napędowej. Nie wiem co to jest „średni teren”, ale sam korzystam z niej głównie do jazdy po okolicznych wydmowo-bagiennych lasach, na szutrze też jest ok, na asfalcie nie ma przesadnych oporów (jak dla mnie są naprawdę małe), najbardziej uniwersalna opona jaką do tej pory miałem, chociaż ścigantów z oczywistych powodów nie zachwyci. Ma przy tym nieoszukany rozmiar i te 2.1” daje rzeczywiste 54mm na obręczy mającej 27mm wewnątrz.

Niestety Decathlon coś powalił w opisie i jeśli sprzedaje to co na pierwszym zdjęciu, to ani nie ma tam dętek w komplecie, ani nie jest to wersja advanced z mieszanką gum-x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jak się trochę cofniesz to już była o nich dyskusja.

Niedawno były po 130zł, także to już pewnie końcówki końcówek ;) Sam się na nie czaiłem, ale przegapiłem...

Ma je za to mój kumpel i cały czas używa w obecnych temperaturach, nie słyszałem żeby narzekał, a zwykle zakłada już długie tam gdzie ja spokojnie jeżdżę jeszcze w krótkich bez ocieplenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomekaqq: Mam XL -- 193 cm wzrostu i metr długości nogi od kości biodrowej do kostki i pasują prawie idealnie. Mogły by być odrobinę dłuższe. Ogólnie polecam, bo chyba najtańsze w swojej kategorii. Jechałem w nich wczoraj o 5 rano w 2 Celcjusze, a na to miałem letnie vesuvio z wkładką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam łowców okazji ...

Dziś przy okazji zakupu dętek w Decathlon Bytom wykukałem i zaraz potem zakupiłem długie gacie serii 700 za ... 99.99 zł.

Niby przecenione z wyimaginowanego poziomu 269,99 zł, to i tak nie ma znaczenia bo długie gacie z ich najwyższym modelem wkładki za 100 ziko to jak za darmo :).

 

Na metce widnieje "TIGHT 700 MEMBRANED BLACK" nie potrafię ich znaleźć na www więc ich nie podlinkuję ... niestety.

 

Warto czasem przelecieć przez regały :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z produktami które są już niedostępne w danym rozmiarze? Pojawiają się ponownie? Taką kurtkę chciałem kupić ale teraz patrzę, że tylko L-ka jest dostępna. http://www.decathlon.pl/kurtka-puchowa-miejska-500-id_8343331.html

 

Może komuś nie przypasowała S-ka i chciałby się pozbyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część znika, bo jest wycofywana z oferty, część z racji braku na magazynie i wtedy możesz liczyć na powrót. Niegłupim pomysłem jest sprawdzenie dostępności na francuskiej stronie. Jeśli tam danego produktu jest dużo, możesz liczyć na obecność za jakiś czas w Polsce.

 

Z tego co widzę, ta kurtka jest dostępna w rozmiarze S, tyle że w drugim kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tego co widzę, ta kurtka jest dostępna w rozmiarze S, tyle że w drugim kolorze.

 

Średnio mi podchodzi ten kolor :)

 

 

 

Najlepiej sprawdzać dostępność w poszczególnych sklepach. Często towar jest niedostępny na stronie a w sklepach leży go pełno.

 

Też o tym pomyślałem i chyba jest w innych, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Całkiem smerfne oponki na teren w niezłej (IMO bardzo dobrej) cenie:

http://www.decathlon.pl/kpl-2-opon-mtb-wild-gripr-id_8242725.html

 

Gdyby jakiś Krakus chciał wciągnąć jedną, to możemy się zgrać i podzielić zestawem  :)

Jedna powoli znika, dwóch mi nie trzeba bo nie zjeżdżę zapasu do następnej promocji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam leginsy juz ponad pół roku to samo bluza ta druga z kominem w zestawie, jestem zadowolony z obu , wkładka nadal w bardzo dobrym stanie, bluza , nie wiem ktos tutaj wspomnial o dziwnym kroju , ale jest dobrze skrojona rekawy nie sa krotkie mam 184cm i nosze XL , waska jest ale to dobrze, dluga z tyłu wiec dobrze przykrywa tyłek, ja latam teraz w +5  i mam koszulke keepdry (kipsta) na to termo A4 i ta bluza jest mi bardzo komfortowo, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siem. :) Jak było to nie bijcie. Ktoś jeździł w Bluza na rower 300 męska B'TWIN - Wyposażenie rowerzysty Rowery - Decathlon ? Szukam wycierucha do lasu niezbyt grubego. .

 

Kupiłem ją niedawno i przejechałem w niej dopiero 50km .

Uważam że jest warta swojej ceny, przy 10*C i jednej koszulce pod spodem było mi bardzo gorąco.

Skrojona i uszyta całkiem przyzwoicie. Jako wycieruch na pewno bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...