Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2014 czyli miniZlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

osz Ty nasz słodziutki!!!! :* :*

(mozna by trochę Piiii powstawiać to by żony i dzieci mogły oglądnąć hehe)

Z rzutu.. 16:50 - najlepsze!


No dobra.... Kazafaza wlazł na moją wątpliwą ambicję i zmusił do wygrzebania z czeluści, pochylenia i przepisania dawno obiecanych Wam wyników z sobotniego wieczoru.
Zatem..

RZUT GLINEM NA ODLEGŁOŚĆ 2014
dla przypomnienia: rzut ramą aluminiową Specialized Allez, glin klasy A1 (wg nomenklatury Speca)

Yarr               - 20,24 m
Mehow          - 19,01 m

Kazafaza       - 23,02 m 

Gabor           - 18,59 m
Kasper          - 18,01 m

Andrzej         - 23,89 m

Paweł            - 23,64 m

Skwarek        - 24,75 m

Robert           - 25,12 m

Maciejas        - 19,12 m

Adamos         - 24,57 m 
Artoor            - 14,00 m

Kazik             - 21,31 m

Koval             - 25,82 m

anarchy         - 21,70 m

RafałXM        - 32,60 m (!)
Marek            - 22,61 m
Buchar          - 28,54 m
Maniak          - 25,45 m

RŻNIĘCIE GLINU 2014
czyli cięcie powyższej ramy krótką piłką do stali:
 

Yarr               - nie startował
Mehow          - 2 min 43 sek

Kazafaza                - 24 sek

Gabor                     - 18 sek
Kasper                 - 19,8 sek

Andrzej                - 10,4 sek

Paweł            - nie startował

Skwarek              - 7,7 sek (!)

Robert                 - 13,2 sek

Maciejas              - 11,3 sek

Adamos               - 18,2 sek 
Artoor            - nie startował

Kazik             - nie startował

Koval                    -  8,4 sek

anarchy               - 11,4 sek

RafałXM               - 600 lat :)
Marek                  - 28,0 sek
Buchar                 - 17,6 sek
Maniak                 - 11,9 sek

..a na koniec... drobne info dla wszystkich chętnych na rewanż w tym roku... ;)  

 


Stallovy Paprykarz 2015
23-25 października

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Rafał - dziękuję za przypomnienie
Adamos.. to jest wcześniej! Nie róbmy z tego wakacji, a chyba nie chcesz też by wrócił termin Pierwszego Stallovego (ostatni weekend listopada)
Raz - dla wielu to takie "oficjalne" zamknięcie sezonu w grupie znajomych, dla innych dowód na to, że wszyscy tam obecni mają swoje.. cohones. A ja od siebie przyznam szczerze, że wcześniej są duże szanse, że nie zdążę przygotować wszystkiego (wrzesień w tym roku mam bardzo napięty)
No i jak słusznie prawi Kazafaza - warto wykorzystać weekend zmiany godziny i mieć jedną gratis w niedzielne odsypianie (i na pewno lepiej niż w tym roku).


...a co się tyczy jazdy po Szczecińskich Puszczach w piękną pogodę, na lekko i szybko - nie raz powtarzałem - zawsze, chętnie zapraszam do siebie na weekend - jest gdzie spać a i ja (i pewnie Kazik) chętnie pojeździmy w małej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaza, ino z tymi zdjęciami, jak się obrobię, znajdę chwilę mocy i większych chęci to wrzucić można wszystko na zdychające ostatnio www w rok 2014, dział okiem Kazy i Fazy

Ale założenie flicka czy picassy też nie jest złym pomysłem (założyć picassę?) a hasło tylko "między nami" po wyraźnej prośbie zainteresowanego wrzucaniem foto.

 

 

No i machnięta została Stallova picasa - gdyby ktoś chciał napaskudzić to zapraszam po klucze(dostępne również u Prezesa). 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No nie, mogliśmy jeszcze ramę rozrywać we dwa rowery (tak jak robili to kiedyś z jeansami), gnieść młotkiem, albo zwijać w precel ;)
Choć Gabor tak się zapalił, że chciał nawet swojego tytaniaka... utopić w Odrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Nie bój dziada Prezesie. Fajerwerki niepotrzebne, wersja ghetto lub basic też zagra, bo nie chodzi tu o bajery ale o sam klimat miejsca/imprezy :)

 

I mówie to ja, który zaliczył tylko poprawiny i niedojechał w zeszłym roku :icon_mrgreen:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Stallovi bracia i siostry,

 

Godzina zero zbliża się z każdym obrotem korby. Pomyślałem sobie, że można by rozpocząć luźną dyskusję co warto zabrać a czego nie brać na kolejny zjazd. Bądź co bądź, niektórzy z was zaliczyli już tą imprezkę 2 lub wiecej razy, wiec pewnie dobrze wiecie jak sprytnie się ogarnąć z pakowaniem, zaopatrzeniem itp.

 

Tak więc:

1. Co warto zabrać jeżeli chodzi o ciuchy? Co wam się sprawdziło a co nie?

2. Coś mi się obiło o uszy, że było auto do transportu gratów, więc domniemam że nie jeździliście z karimatami i śpiworami na garbach?

3. Jadło - braliście coś do plecaków na sam rajd po puszczy czy zahaczaliscie o jakieś jadłodajnie?

4. Jak wyglądał stopień trudności tras na poszczególne dni/noce? Nie wiem czy na ala przełajce bedzie więcej chodzenia czy jeżdżenia ;D

5. Jakieś inne przydatne tipy?

 

Podziękował i nie wszyscy na raz proszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza się (chyba) odbędzie...

Powyższy post był w celu podpytania Was o poprzednie paprykarze.

 

Jak znajdziecie chwilkę pomiędzy intensywnymi treningami do nowego stallovego to skrobnijcie cosik!

 

Ja już ćwiczę schody:

 

coś mi się wydaje że w tym roku będzie odwrotnie niż w poprzednim... hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Impreza się (chyba) odbędzie...

Chyba tak :) Dziś i jutro mam do obskoczenia kilka miejsc (i ludzi) co w przeciągu kilku następnych dni powinno rozwiać ostatnie moje pytania i wątpliwości. 

A wtedy ruszamy z nowym tematem. Na pewno info będzie tutaj, w monsterowym i rometowym oczywiście. Nic nikomu nie umknie ;)

 

Z tego co się orientuję Thomasz raczej chciał podpytać Starych Wyjadaczy co do pogody, trasy, przygotowania bika czyli ogólnego "co mam zabrać oprócz pończoch?".

 

 

 

 

ps: gdyby ktoś chciał pomóc na dzień, dwa dni przed to ja bardzo chętnie udzielę nocleg, wyżywienie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servuss,

 

 

A ja się ostatnio dowiedziałem że:

 

- ferie u syna w szkole zaczynają się w piątek paprykarzowy, a więc albo będę smarować do dyrektorki z koszem kwiatów, albo urządzimy dezercję. Dezercja to tutaj nieco śliski temat, ale będziem móżdżyć.

 

- woda w kolanie to straszny sk*%&^(!) a tutejsze znachory sponsorowane są przez Paracetamol zalecające to-to na wszystko od bólu anusa po ból serca.

 

 

@Thomasz: przełajanki dawały radę tak w roku pańskim trzynastym jak i w zeszłym. Ostre koło było, single były, Bliźniaki(tandem) był...bierz co masz aby tylko się z magnesem nie kłóciło i zapraszamy. W razie zadyszki poczekamy. W razie awarii ponaprawiamy. Damy radę. To nie wyścig i nie rajd. Chyba. Na pewno znajdziesz ekipę z podobnym HR i haha ;)

 

Autowan był i w tym roku również będzie - transport rzeczy ogarniemy, szczegóły wkrótce. Żarcie zawsze warto mieć przy tyłku, choć mijaliśmy sklepy, tanksztele i nie było obiekcji aby się zatrzymać i wikt uzupełnić. Zawsze możesz poratować się małpką żołądkową/orzechową/inną ;)

 

Inne tipy? Uśmiech na japach i luz na etapach, nieuznająca reguł reszta pozna skład geologiczny ziem Zachodniego Pomorza. Od wewnątrz  :devil:  

 

 

Do niebawca, choćbym miał się melexem toczyć. Stallovym, panie Prezesie ;)

 

 

POZDRo-:ver

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11896247_500516656770038_197241475820837

Ja zaś rękę połamałem,nosz ku $#&^ wa  twoju mać  :verymad:  !

Nawet Paracetamol nie pomoże serwowany przez anglosaskich med-speców :thumbsup: .Pancerz zrzucam dopiero 16 piździernika.

Wyrychtowałem Stallovego Bezbiega pozbywając się z niego resztek glinu (SASO) a tu taka KUPA ! :yucky:

Ale 3-ci raz jestem z Wami dzięki telepatii  :bye2:

Pozdrawiam !!!

 

Ave Stall !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...