Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

- kask - średnio zadowolony jestem, za 70-80zł można kupić o wiele lepsze kaski

 

A możesz podać coś konkretnego? Chcę kupić kask a nie bardzo wiem jaka jest alternatywa do tego z lidla w podobnej cenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rambolbambol, dnia 15 Maj 2015 - 11:29 AM, napisał: - kask - średnio zadowolony jestem, za 70-80zł można kupić o wiele lepsze kaski   A możesz podać coś konkretnego? Chcę kupić kask a nie bardzo wiem jaka jest alternatywa do tego z lidla w podobnej cenie..

 

Ja tez chętnie poczytam co lepej zamiast lidlowego kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ją kupowałeś ? Podobno z zeszłorocznymi był problem.

Ja  kupiłem ok 2 miesiące temu przejechałem z nią ponad 1000km. i nic się nie rozpina.

 

 

Ja również zakupiłem tą torebkę i nic złego się z nią nie dzieje. Przejechałem z nią 300km. Może miałeś pecha i trafił Ci się felerny egzemplarz...

 

tak...kupiona w zeszłym roku...widocznie miałem pecha co do egzemplarza

 

PS. kupiłem wtedy też spodenki z wkłądką...i potwierdzam to co pisali już inni - wkładka wszyta za bardzo z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

bierzcie lidlowy - zda spokojnie egzamin(polecam ten lepszy i zarazem droższy).

Nie cierpię takich internetowych marud - rzucić opinię tylko po to aby była. Owszem ciuchy nie są górnych lotów, buty - loteria, narzędzia i plecaki to nieporozumienie, ale z kasku jestem bardzo zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kask - ......, za 70-80zł można kupić o wiele lepsze kaski

.... w takim razie zapodaj tą lepszą alternatywę w tej cenie w stosunku do lidlowskiego ......  jestem niezmiernie zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Lidlu były kurtki SoftShell 50zł.http://offers.kd2.org/en/gb/lidl/pBTj/

Kupiłem "a dlaczego nie" No i jak dla mnie rewelacja. Przydała się podczas ostatnich wiatrów. Miałem wcześniej "wiatrówkę" ale ta Lidlowska jest o niebo lepsza. Nie wieje w niej, jest ciepło i wygodnie. Troszkę za długie rękawy. Soczysty seledynowy kolor. Głębokie kieszenie, 3 z tyłu, jedna na sercu z zamkiem. Ale zaraz za nią jest siatka. Nie warto wsadzać tam telefonu bez etui. Mój HTC cały czas był mokry.

 

A jezeli chodzi o spodenki, zgodze się z przedmówcami. Tragedia. W moich wkładka była tak sztywna, że czułem się jak z deską między nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzcie lidlowy - zda spokojnie egzamin(polecam ten lepszy i zarazem droższy).

Nie cierpię takich internetowych marud - rzucić opinię tylko po to aby była. Owszem ciuchy nie są górnych lotów, buty - loteria, narzędzia i plecaki to nieporozumienie, ale z kasku jestem bardzo zadowolony!

Pytanie jak się ta skorupa zachowa w momencie kiedy będzie faktycznie w uzyciu. Biorąc za wyznacznik to co napisałeś o innych gratach żadna z opcji ( nie jest górnych lotów, loteria, nieporozumienie) nie pasuje mi do właściwie najstotniejszego elementu zabezpieczenia rowerzysty. Nie żebym sie czepiał, po prostu nie przekonują mnie rzeczy z Lidla jeśli chodzi o rower i bieganie ( bluza do biegania z zeszłego roku lepiej trzyma wodę niż bawełna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się zachować i co rozumiesz przez użycie? Mam ten kask od dwóch lat i nie musiał ratować mi zdrowia czy życia bo nie miałem poważniejszego wypadku, przyjął natomiast liczne uderzenia od gałęzi i ma od tego ślady... gdy się mu uważnie przyjrzeć.

Skorupa tego kasku jest identyczna z Cratoni Zethos, czyli jakby nie patrzeć półka średnia, niech będzie że średnio - niższa. Wyściółka, paski być może są gorsze, nie wiem, nie miałem z oryginałem do czynienia.

 

W zalewie Lidlowego chłamu jest jeden z nielicznych produktów rzeczywiście godnych polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem pulsonetr z biedronki.

Nie łączył się z telefonem. Poszedłem wymienić, 2 sztuka tez nie łączyła się.

 

Oddali pieniądze.

 

Zaczynam podejrzewać, że coś źle robię, czy coś.

Sprawdzane na endo i strava na 2 telefonach.

W ogóle ten pasek nie miał żadnego włącznika czy coś, w instrukcji tylko informacja by wyłączyć bt w telefonie i już. Trochę dziwne by tak to miało działać.

 

Kupił ktoś i jakieś rady? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać coś konkretnego? Chcę kupić kask a nie bardzo wiem jaka jest alternatywa do tego z lidla w podobnej cenie..

Ot chociażby to:

http://www.decathlon.pl/kask-miejski-na-rower-500-biay-id_8246949.html

NIe wygląda superkolorowo i superseksowanie, ale jakością bije Lidlowe Citrivity. Pod koniec sezonu można je było wyrwać w cenie 49zł sztuka w dowolnym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem pulsonetr z biedronki.

Nie łączył się z telefonem. Poszedłem wymienić, 2 sztuka tez nie łączyła się.

 

Oddali pieniądze.

 

Zaczynam podejrzewać, że coś źle robię, czy coś.

Sprawdzane na endo i strava na 2 telefonach.

W ogóle ten pasek nie miał żadnego włącznika czy coś, w instrukcji tylko informacja by wyłączyć bt w telefonie i już. Trochę dziwne by tak to miało działać.

 

Kupił ktoś i jakieś rady? :)

 

 

Pulsometru nie łączymy w tradycyjny sposób "wyszukaj urządzenia Bluetooth" tylko zakładamy zwilżony pasek na pierś wchodzimy w ustawienia Endomondo - podłącz akcesoria- wybieramy pulsometr smart i wtedy program prosi o włączenie bluetooth i automatycznie wyszukuje urządzenie. Po czym łączy się z nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot chociażby to:

http://www.decathlon.pl/kask-miejski-na-rower-500-biay-id_8246949.html

NIe wygląda superkolorowo i superseksowanie, ale jakością bije Lidlowe Citrivity. Pod koniec sezonu można je było wyrwać w cenie 49zł sztuka w dowolnym kolorze.

 

Nie jestem estetą ale to wygląda jak orzech :whistling: Pomijając kwestie estetyczne

 

 Lidlowy ma więcej otworów wentylacyjnych, i waży 243gr. zamiast 290gr. To spora różnica. Do tego ma dołączany daszek i wyjmowany środek.. Jakoś mnie nie przekonałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam kasku Lidlowego 3 albo 4 lata, poza lekkimi glebami i spotkaniami z mniejszymi i większymi gałęziami na szczęście nie miałem okazji go testować, jeździłem w zimie i w lecie i jest jak najbardziej ok. Przymierzałem też kaski z decathlonu, to u mnie była przepaść w komforcie (na korzyść lidlowego), najlepiej przymierz sobie w decathlonie a potem lidlowy i sam zdecydujesz, najważniejsze żeby kask był dopasowany i wyregulowany.

 

Podsiodłówki używałem zarówno tej sprzed 3 lat, jak i kupiłem nową w tym roku lepsza jest ta starsza (minimalnie chyba większa) ale z nową też nic się nie dzieje błoto, deszcz, pranie w pralce jej nie straszne. Narzędzia jakie tam były są za to średnie, ale lepsze takie niż żadne, jak śruby nie są zapieczone to dają rade.

 

Koszulki - kupuję od 3 lat, jakość adekwatna do ceny, dla mnie ok, tylko dość szybko się spierają (piorąc 1-2 razy w tyg przeżyją z pół roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z butami jest to troszkę loteria. W zeszłym roku kupiłem podczas akcji Lidla Rower Profesjonalnie buty za 99 zł (pomarańczowe). Są to moje pierwsze buty spd i ogólnie jestem z nich zadowolny. Podczas okresu zimowego dobrze sprawdziły jako jako buty do roweru spingowego 3 razy w tyg. I używam do dziś.

W marcu skusiłem się na drugą parę i niestety one nie wytrzymały 500 km i pękła w nich podeszła. Zwrot odbył się bez problemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zainteresowany to dziś w biedronce widziałem plecak z bukłakiem za coś ok 35 zł. Pojemność 8 l, bukłak 1.5 l. Całość dość solidna, plecy z siateczką. Pewnie kupiłbym ale parę dni temu kupiłem w decathlon plecak trekkingowy 10 l. Nie ma wymyślnych rozwiązań ale jest mega lekki 150gram, cena 9.90 no i wytrzymał próbę,tj jazdę z 10kg odważnikiem a więc pewnie nie popruje się od bele czego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...