Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pompka podobnie - zawór presta bardzo szybko się wyrobił, z reguły "łapał" po kilkunastu próbach blokowania na wentylu. Przy ostatnim pompowaniu głowica została na wentylu a wężyk w ręku - pompka kupiona wiosną zeszłego roku. Właśnie zamówiłem Beto za 37 zł...

 

Czy miał ktos styczność z tym składanym zapięciem a'la Abus Bordo? Faktycznie ma segmenty stalowe, czy raczej cienki(e) pręt(y) zalany plastikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojak serwisowy - bardzo dobry, warto.

Pompka stacjonarna - szału nie ma, kiedyś były lepsze, te ostatnie (takie same jak teraz) miały dupiate mocowanie na wentylu - ale może poprawili. W każdym razie za 30 zł i tak jest spoko.

Okulary - spoko, nie męczą oczu (więc filtry nie są na niby), bez jakiejś wtopy optycznej - w tej cenie nie trzeba się martwić, że się zgubi albo porysuje przy ścieraniu błota rękawiczką

 

Reszty nie testowałem. Mam jeszcze kamizelkę - niestety nie ma, a szkoda, bo jest super na wiosnę, jesień i zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Lidal to ja mogę polecić jedynie skarpetki. Koszulki (co nawet widać w gazetce) mają krój spoko dopóki nie wsiądziesz na rower, już po chwili całe rękawki wędrują pod pachę.

Reszty nie testowałem ale rozważam stojak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie akcje rowerowe w Lidl czy Aldi są tylko raz do roku czy pojawiają się okresowo, nie wiecie? Pytam bo dopiero co zakupiłem rower i w związku z tym potrzebuję kupić coś z odzieży i akcesoriów. Kupić to wszystko na raz to trochę za dużo jak dla mnie, wolałbym to na etapy rozłożyć. Nie śledziłem wcześniej tematu. Jak to było w poprzednich latach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...