Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na promocji w Lidlu 2 koszulki po 25zł i getry z pampersem za kolano za 30zł.

W tamtym sezonie kupiłem getry z pampersem do połowy ud i koszulkę ale taką luźną i dają radę, jeżdżę tak około 100km tygodniowo. W takich cenach to nic lepszego się nie znajdzie a jazda w bawełnie do przyjemnych nie należy.

Dzisiaj przejadę się w nowych spodenkach i koszulce to dam znać ale jak przymierzyłem to pampers jest twardszy od tych co mam, choć może to dlatego, że nowy i nie ugnieciony.

 

Gdybyś poczekał do dzisiaj zaoszczędziłbyś parę złociszy :)

Koszulki obniżyli na 19 PLN, a spodenki na 24 PLN :)

Promocja dla zainteresowanych.

Obniżka cen na buty i kaski do kwoty 49.99 PLN

 

55ba762be4b0e6dddab1d03a_0x0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nie kupiłbym wcale, ryzyko :D

Wiem widziałem tą promocję, kupiłem żonie koszulkę właśnie za 20zł. Spodenek już nie było.

Buty fajne, niekoniecznie akurat te lidlowe tylko rozmiaru na mnie nie ma i śmigam w czym popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka mogłaby być dłuższa ale to z tego względu, że mierzę 196cm a kupiłem L bo XL była bardzo luźna na mnie.

To przypadkiem nie skuś się na jesieni na L-kę z ługim rękawem, bo pewnie będziesz miał je do łokci ;)

Lidl ma naprawdę dziwną rozmiarówkę, tak jakby preferował wysokie i bardzo szczupłe osoby za to z krótkimi rękami.

Ja przy 180cm ważę 102kg i mam 120cm w klacie - w Lidlu kupiłem swojego czasu koszulki XL i XXL bo w mniejsze nie mieściłem się "na szerokość", za to wszystkie są za długie. Z kolei z "jesiennej kolekcji" mam XL i jedną L-kę co jest na styk na szerokość, jest za długa i ma za krótkie rękawy (nie, nie mam proporcji jak małpa z bardzo długimi rękami  :laugh: ). Możliwe też, że ciuchy między kolejnymi rzutami są szyte nieco inaczej, także bez przymierzenia można się grubo zdziwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 196cm i 100kg wagi i ta XL była na długość za długa jak mi się wydawało a L w sam raz, ale po jeździe na szosie jak się chwycę na dolny uchwyt baranka to koszulkę mam już prawie na gumie od spodenek i przydałoby się te kilka cm z XL, ale w tamtej to czułem się jak w bluzie po starszym bracie :D była za luźna a to koszulki z tych obcisłych.

Za to z przymierzaniem nie ma problemu w Lidlu, kupuję dwa rozmiary i w domu przymierzam i oddaję w ten sam dzień albo na drugi i wiem co mam i jak leży, nie robią z tym problemu. Jak będą z długim to zrobię tak samo, kupię dwa rozmiary i przymierzę, najwyżej oddam oba jak nie będą dobre. Mam jeszcze niedaleko Decathlona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję sporo odzieży w Lidlu i to niekoniecznie tylko rowerowej, na co ma wpływ fakt, że mieszkam 5 minut drogi pieszo od sklepu, a także charakter mojej pracy pozwala mi iść tam w czwartki o 8 rano ;)

 

Nigdy jeszcze nie przymierzałem na miejscu (poza rękawiczkami) i miałem o tyle szczęście, że nie musiałem jeszcze niczego zwracać. Generalnie przy zakupach odzieży w Lidlu, zwłaszcza jeśli ktoś ma typowo kolarską sylwetkę, czyli nie jest napakowany "u góry", trzeba przyjąć zasadę wyboru rozmiarówki o numer mniejszej, niż w innych sklepach.

Problem może mieć tu ktoś, kto jest nie tylko szczupły, ale także niski. Nie wiadomo dlaczego, wiele modeli ubrań dostępnych jest tylko w rozmiarach M-XL, nie ma S, a dla mnie przy 190 cm M-ki nie są jakieś bardzo krótkie. Na kimś o wzroście np. 165 cm M-ka może po prostu wisieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś poczekał do dzisiaj zaoszczędziłbyś parę złociszy :)

Koszulki obniżyli na 19 PLN, a spodenki na 24 PLN :)

Promocja dla zainteresowanych.

Obniżka cen na buty i kaski do kwoty 49.99 PLN

 

 

 

Dzieki za info: 2 para butów kupiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że swoja sprzedałem to chyba sie skusze,problemow z produktami myphone nie mialem(wrecz fajne telefony robia)(pamietam jak mialem myphone taki niby normalny,wyswietlacz dodatkowo dotykowy,(nie nie smartphone) i miał antenke,i w świeta jechalismy autem kilkaset km,a ja kevina ogladalem na tym telefonie,ekran z niecale 2 cale :D i działało :D

 

Kamerka odłożona(hehe) bedzie kasa za pare dni to kupie i zdam relacje(rower,kajak,pływanie) itp. i zobacze jak w prównaniu do mojej overmax sie sprawuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Vittu okazjonowicze! ;)

Niezły deal na JYSKowe śpiwory:

- http://jysk.pl/ogrod/spiwory/spiwor-aurskog-75-50x220-open-air
- http://jysk.pl/ogrod/spiwory/spiwor-svartskog-85x220cm-open-air

i samopompy:

- http://jysk.pl/ogrod/materace-dmuchane/karimaty/mata-samonapelniajaca-w3-cm-open-air
- http://jysk.pl/ogrod/materace-dmuchane/karimaty/mata-samonapelniajaca-w5-cm-open-air
- http://jysk.pl/ogrod/materace-dmuchane/karimaty/mata-samonapelniajaca-w75cm-open-air (przy czym tej ostatniej nie brałbym w ogóle pod uwagę na wprawy rowerowe, bo to na bank ciężki klocek).

Przy zakupach za ponad 100-ówkę i osobistym odbiorze w sklepie, jeszcze dodatkowe 2 dyszki zniżki z newslettera. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...