Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

Strzała !  Może ktoś wypowiedzieć sięna temat gatek z lidla z najnowszego rzutu, ponieważ mam możliwość kupna a nie wiem jak z jakością wkładki. Da się jeździć ?

 

według mnie lidl zaczął sprzedawać sh*t, a nie produkty, a wkładki niestety są najgorszej jakości -bardzo szybko się ubijają - właściwie to sprawiają wrażenie ubitych już w sklepie :teehee: , za te 70zł, kupisz coś lepszego ewentualnie kilka groszy dopłacając. Niestety, to już nie te same produkty, co kilka lat temu, gdzie faktycznie stosunek cena/jakość były bardzo korzystne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała !

Może ktoś wypowiedzieć sięna temat gatek z lidla z najnowszego rzutu, ponieważ mam możliwość kupna a nie wiem jak z jakością wkładki. Da się jeździć ? :)

Przejechałem na nich na razie niewiele bo okolo 150km w terenie i na asfalcie, wersja na szelkach. Moze jestem malo wymagający, według mnie spisują sie dobrze. Wkładka jest bardzo sztywna i to moze przeszkadzać podczas chodzenia ale na rowerze juz tego nie czuje. Aha maja prześwitujące boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 sztuki takich spodenek z Lidla z wcześniejszych rzutów (już nie używam). Dla początkującego albo weekendowego rowerzysty, na dość krótkie trasy są ok. Jednakże jak będzie się chciało troche więcej pojeździć i robić dłuższe trasy to zdecydowanie odradzam. Myślę, że warto dołożyć kilkadziesiąt czy 100 złotych i kupić coś lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak prezentują się tegoroczne plecaki z Lidla z ostatniego rzutu 23 maj 2015r. sobota rowerowa w Lidlu. Kolor to bodajże jaskarawy zielony i pomarańczowy w cenie około 50zł. Zastanawiam się nad zakupem i prosiłbym o pomoc ewentualnie wrzucenie zdjęć, żeby pokazać jak to wygląda. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W zeszłym roku w promocji w tym samym czasie kupiłem i koszulkę i kurtkę.

Jesli to te same kurtki co w zeszłym roku,(koszulki widzę ze sa te same, ale co do kurtki to nie jestem pewien na 80% sa te same, może krój inny) to się zapocisz. Przeciw(lekko)deszczowe moze i sa, ja sprawdzałem jak mnie dopadła ulewa i niestety cały byłem mokry.

 

Z koszulki jesteb bardzo zadowolony, z kurtki średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnij parę stron i się dowiesz o tych tegorocznych, jak i zeszłorocznych. Ja w zeszłym roku kupiłem i zrobiłem już naprawdę spooooro kilometrów. I nie narzekam, może trochę rzepy za długie, tegoroczne kilku osobom popękały na podeszwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar je kupić na przetestowanie. 30 zł to nie majątek. Od zeszłego roku jeżdżę w spodenkach 4F które również mają wkładkę z włókna coolmax. W stacjonarnym sklepie kosztowały 3x tyle. Będę miał porównianie co do materiałowych wkładek w różnej cenie.

 

@marafc jeśli nie jeździłeś nigdy w gaciach z wkładką to zacznij od tych najtańszych. Na żelowe wkładki przyjdzie czas wraz z większymi dystansami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w ręce spodenki z deca. Wkładka w nich to płaski kawałek materiału, zgodnie ze stroną jakaś pianka.

W tych z lidla (o ile zdjęcia nie kłamią) wkładka jest wyprofilowana. na pewno będzie dzieki niej większy komfort. Zamiast najtańszych spodenek z decathlonu wolałbym kupić żelową nakładkę na siodełko i jeździć w tym co masz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś też doradzę, spodenki te najtańsze z lidla i te z decathlonu, tu zdecydowanie te z decathlonu polecam jeśli ktoś z tych najtańszych szuka, są wygodniejsze od tych z lidla mam oba i zdecydowanie lepiej mi się jeździ w tych z decatlonu lepiej uszyte a wkładka to w obu podobna czyli słaba w stosunku do tych z wyższej półki, ale na pierwsze spodenki może być. Ja w nich do ok 200km dystanse robiłem i nie narzekałem widocznie przyzwyczajona mam d...:] bo jeszcze 2 sezony temu bez spodenek z wkładka robiłem też spore dystanse i było tez ok:) A co do kasku to jako swój pierwszy kask kupiłem ten z ostatniej oferty Lidla teraz chyba jest ten sam również jak dobrze spojrzałem ulotkę, a jeśli tak to jak dla mnie super, przetestowany na 140km w upale na pierwszy raz i wentylacja bardzo dobra, wygodny w czasie jazdy nie czuć prawie, że ma się na głowie kask no i w upale przy okazji świetnie sprawdził się jako ochrona przed słońcem, z kasku jestem bardzo zadowolony a, że z wyglądu też przyzwoicie prezentuje się to dodatkowy plus no i cena świetna w stosunku do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...