Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jego wina? Jakieś zadośćuczynienie ze strony kierowcy? Czy jesteś w plecy?

 

 

O matko współczucia. Nic Ci się nie stało?

 

 

Oj boli, boli. W razie czego Canyon ma jakiś program, że jak starą ramę oddasz to nową za pół ceny kupisz.

 

 

A z ubezpieczenia tego gościa nie powinni oddać kasy za ramę?

 

To odpowiadając po kolei

 

Dostanę zwrot za ramę , umówiłem sie na 1500 po spisaniu danych itp

Kolana zdarte i łokcie ale pozatym ok

Rower to seria ES z 2007r więc chyba się nie uda

Adhed patrz odp nr 1.

 

Jestem załamany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dramatyzuj - na zimno podejdź do tematu , wycenisz ramę w serwisie, koszty pokryje OC sprawcy i  myślę że odbudujesz rower na ramie która będzie Cię satysfakcjonować w nie mniejszym stopniu - no bo na tym to polega, nie Twoja wina - nie możesz być stratny. Proszę o nie wywoływanie wojny na temat odzyskiwania kasy z OC sprawcy , da się to po ludzku zrobić  o czym można poczytać na tym forum ;)  

Moje zdanie jest takie że nie będzie źle , trzymam kciuki za sprawę, co ważniejsze żeby nic groźnego odnośnie obrażeń 'nie wyszło później'...bo zawsze coś wychodzi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odpowiadając po kolei

 

Dostanę zwrot za ramę , umówiłem sie na 1500 po spisaniu danych itp

Kolana zdarte i łokcie ale pozatym ok

Rower to seria ES z 2007r więc chyba się nie uda

Adhed patrz odp nr 1.

 

Jestem załamany :(

 

Jest też coś takiego jak CASCO na rower, które działa w przypadku wypadku rowerowego. Zastanawiam się jak by to zadziałało w takie sytuacji? Dostajesz zwrot z OC sprawcy + Twoje CASCO czy tylko OC?

A jak wyglądała by ta kwestia gdyby wypadek był spowodowany przez kierującego rowerem?

 

Żeby nie było OT wczoraj kilkanaście kilometrów na starym rowerze w rodzinnej miejscowości + kupiony kask i koszulka 4f oraz licznik BION.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę:

  • DYSTANS56.87 km
  • CZAS TRWANIA3g:10m:09s
  • ŚREDNIA PRĘKOŚĆ17.9 km/h
  • MAX PRĘDKOŚĆ58.6 km/h
  • KALORIE2532 kcal
  • NAWODNIENIE2.91L
  • ŚREDNIE TĘTNO144
  • MAX TĘTNO174
  • MIN WYSOKOŚĆ358 m
  • MAX WYSOKOŚĆ605 m
  • ŁĄCZNIE W GÓRĘ700 m
  • ŁĄCZNIE W DÓŁ711 m
  • POGODACzęściowo słonecznie

Dziś:

Pierwsze czyszczenie napędu Tribana 500 i zastosowanie Finish Line Ceramic Wax Lube. Jestem mega ciekaw jak się sprawdzi ten smar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mały wypadek :/ Ciągnik, jadący z pola zahaczył mi o kierownicę pługiem, oczywiście wywrotka i jego tylne koło przejechało od mojej głowy o jakieś 10-20cm!
Jego wina...
Jechał Łepek w wieku 14-15 lat...
Ugadaliśmy się na 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mały wypadek :/ Ciągnik, jadący z pola zahaczył mi o kierownicę pługiem, oczywiście wywrotka i jego tylne koło przejechało od mojej głowy o jakieś 10-20cm!

Jego wina...

Jechał Łepek w wieku 14-15 lat...

Ugadaliśmy się na 100zł.

Na twoim miejscu wykonałbym telefon na policję, aby ten młody idiota miał problemy i jego rodzice, a 100zł to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, chłopak nie chciał, rodzinę ma biedną, nikt nie pije, nie bije, co by mieli, to by się z każdym tym podzielili...
Pomyślałem, że 100zł, to jak dla nich maksymalne obciążenie, a nie chciałem im robić kłopotów na policji.
Gdyby to był kto inny, to już bym wiedział co mam robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...