Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę ciężko wejść na stronę i obadać?? :)

444,- PLN + wysyłka.

Fakt masz racje ale bylem ciekawy jak się cena kształtuje teraz bo ja u nich dokladnie taki sam zestaw kupiłem za 380 z odbiorem osobistym.
Bo chińskie latarki robią totalny bajzel w eterze ...

 

Cateye volt 300 tez zakłóca ale tak jak piszesz odsunięcie lampki od licznika pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z działania, wartości pulsu i wysokości odświeżają się szybko. Po zakończeniu treningu różnica wysokości pomiędzy stravą, a roxem bodajże 8 metrów, liczba spalonych kalorii identyczna.

 

Po podłączeniu do kompa pokazał mi się jeden log możliwy do ściągnięcia. Dobrze rozumiem, że po zresetowaniu danych górnym lewym klawiszem i przejechaniu jakiegoś dystansu nagra mi się kolejny log??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to szosa i już na nic nie ma miejsca. Licznik jest na mostku, 2 latarki po obu stronach mostka i od razu owijka kierownicy.

Wygląda na to, że po ciemku nie będę miał kadencji, dobrze że prędkość i puls działa bez zarzutu.

W moim wypadku lampka zakłóca tylko w momencie jak miga lub włączę tryb mis i low. Jak włączę tryb hi to przestaje zakłócać. Wniosek: Jesli elektronika lampki zaczyna działać to zakłóca w moim przypadku włącza się przy mruganiu low i mid. Spróbuj może też się uda znaleźć tryb w ktorym elektronika nie zadziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ostatnio zauważyłem, że jak jadę, to licznik mi się synchronizuje. Tzn. miga prędkość, cad i HR. Po chwili wraca. I tak kilka razy. Wczoraj na trasie znowu to zauważyłem, ale tym razem klepka zaskoczyła że stało się tak gdy wyprzedzał mnie samochód. Więc jak już wróciłem do miasta, zwróciłem uwagę. I 2 razy się resetował, gdy wyprzedzało mnie auto. Ale jakieś nowe. Nie stare. Jak myślicie? Zbieg okoliczności, czy może faktycznie w nowych autach coś może zakłócać STS'a?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że ja korzystam z liczników Sigmy z "twistem" od dobrych 7-8 lat i nigdy mi sam nie wypadł. Brałem udział w wielu wyścigach, jeździło się po Singlach itp. Dziwne że masz taki problem. Może konstrukcja nie do końca spójna?

 

Szkoda bo ja jestem bardzo zadowolony, a ROX6 spełnia moje oczekiwania ;)

 

Z "twistem" coś jednak jest na rzeczy. Chyba jeszcze nie minął rok od kiedy cieszyłem się licznikiem rox 6.0. Dzisiejsza lajtowa wycieczka (trochę po bezdrożach) skończyła się tym, że wróciłem do domu bez licznika. Wypiął się pierwszy raz podczas jazdy, ale na tyle skutecznie, że już go nie znalazłem :(

 

Licznik sprawował się super, ale to mocowanie jest jakąś porażką. Czuję się rozgoryczony...

 

Zastanawiam się czy można dokupić sam komputer? Możecie coś podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim egzemplarzu licznik wypina się to tego stopnia ciężko, że dla świętego spokoju trzymam podstawkę drugą ręką żeby się nie odkleiła. Użytkuje go bardzo krótko, ale poprzedni BC 16.12 po kilku latach użytkowania trzyma się dalej pewnie w podstawce. Później zrobię foto porównawcze "ząbków" w obu licznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam problem bo pojawil mi sie komunikat bateria pasek pusta. Kupilem nowa baterie, wymienilem w opasce i komunikat dalej sie pojawia....:/ Czy mial ktos podobnie i zna rozwiazanie problemu?

Pozzdr

ja miałem to samo. Oddałem na gwarancji i dostałem nowe urządzenie z nową baterią. 

 

Widziałem gdzieś w tym wątku wpis, że wymiana baterii w zegarku załatwia sprawę ale nie testowałem.

Myślę, że warto sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...