Skocz do zawartości

[sakwa] robię sobie sakwę na matę


cienkun

Rekomendowane odpowiedzi

Robię sobie sakwę na matę do jogi, gdyż nigdzie takowej nie znalazłem. 

Mata ma być troczona do tylnego bagażnika, pionowo z boku.

Chce wykorzystać pokrowiec na sakwę, o taki jak te , bo mam takowy, tylko uszyć z pasków koszyczek, który byłby za pomocą haczyka wieszany na bagażnik, a z dołu przypinany rzepem. Skąd wziąć taki haczyk, jak przy różnych sakwach?

Chyba że ktoś ma jakiś inny patent, to proszę napisać. Będę wdzięczny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mata ma być troczona do tylnego bagażnika, pionowo z boku.

Chce wykorzystać pokrowiec na sakwę, o taki jak te , bo mam takowy, tylko uszyć z pasków koszyczek, który byłby za pomocą haczyka wieszany na bagażnik, a z dołu przypinany rzepem.

 

 

Odradzam.

Koszyczek z pasków będzie zbyt elastyczny. Musiałbyś zastosować jakieś usztywnienie. O wiele lepszym sposobem jest doszycie mocowania do owych pokrowców.

Ja jednak, podobnie jak poprzednich, zdecydowanie polecam ci mocować matę wzdłuż bagażnika  trocząc ją za pomocą ekspanderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest za długa by ją troczyć wzdłuż, Próbowałem, to nie przejdzie, za mało stabilne to jest.

Zobaczę, wpierw zrobię koszyczek, a stabilizować to będzie rzep, do ściągania, na boku. Powinno być dobrze. Przez jakiś czas woziłem matę właśnie w takiej pozycji, przywiązaną zwykłym sznurkiem, i nie było źle, tylko odwiązywanie i przywiązywanie sporo czasu zajmuje, a chodzi właśnie o szybki montaż/ demontaż.

 

 

 

hak plandekowy/płaski.

Fenthin, dzięki. 3 słowa czasem dają tak wiele. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...