Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Kurzu nie widział bo większość czasu stał w domu, a jak trafił do piwnicy został owinięty folią :)

Szczerze mówiąc to dopiero teraz zwróciłem uwagę na te kable. Rzeczywiście, robota fachowa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, TheJW napisał:

W końcu, po ponad 3 tygodniach, odebrałem rower z reklamacji.
Moje miłości razem z okazji Walentynek (tyle, że te pływające się pochowały). ;)

20190214_202857.thumb.jpg.82b57b288262e709ecfbbf244b8a7bd8.jpg

Z ciekawości, jaki był powód reklamacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, skom25 napisał:

Z ciekawości, jaki był powód reklamacji?

Widelec. Zapadł się o jakieś 10%, nieprawidłowo reagował na pompowanie. Najpewniej uszczelki w komorze powietrznej, bo Harfa zapisała w protokole jej serwis, a w częściach "service kit 200h". Rower miał przejechane w momencie wykrycia usterki może 75km. To raptem 3 godziny jazdy...

Zabawne jest to, że nie wyjęli nawet kurzówek i nie wyczyścili dokładnie widelca do serwisu - resztki piachu, z jakimi oddałem rower,  nadal były w zagłębieniach uszczelek po odbiorze. Nie chcę nawet myśleć, co jest w środku. Dziwi mnie, że mając całego service kita nie wymienili wszystkiego od razu. Inna sprawa to to, że wszędzie jest smar i olej. Nawet pod korkiem zaworu powietrza! Po serwisie muszę wyjąć widelec, żeby go wyczyścić. Paranoja.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wrzucałem zdjęcia złożonej nowej szosy z kierownicą PRO PLT, mostkiem Accent Execute i sztycą PRO LT. Jakoś to zestawienie nie dawało mi spokoju i spójności jeżeli chodzi o estetykę. No i poszedłem na całość: pełna seria PRO PLT wylądowała na rowerze :wub:

20190219_184048.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie, Panowie, Towarzysze i cała reszta pozapartyjnych indywiduów...

Jestem głęboko poruszony zbliżającą się rocznicą. Dnia 2 marca 2019 mija nam 5 lat, odkąd mamy ten szacowny wątek. Mamy ponad 146 obserwujących, co plasuje go w absolutnej czołówce najbardziej poczytnych wątków w gminie. Jest to osiągnięciem na skalę sołectwa i możemy być z siebie dumni. Wyprzedziliśmy wątki:

  •     „[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o korozji” – 135 obserwujących
  •     „[Aukcje raczej nieciekawe] Czyli wszelkie pozapartyjne, groteskowe i kosmiczne aukcje.” – 116 obserwujących
  •     „[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Bumelanci, Bezprzerzutkowce, Wąsaci tatusiowie, Bikepacking/rafting itp.” – 139 obserwujących
  •     I wiele, wiele innych, których i tak nikt nie czyta :D

Z tej też okazji chciałbym pogratulować SOBIE błyskotliwości, poczucia humoru, uporu oraz sumienności w pracy nad poruszaniem serc i dusz czytelników. Z tej też okazji przygotowałem nagrody jubileuszowe, które zostaną uroczyście wręczone na Cotygodniowym Jubileuszowym Spotkaniu Pracowników Centralnego Komitetu Rekultywacji Odpadów Poprodukcyjnych Przy Gminnym Ośrodku Pomocy Domowej, które odbędzie się 2 marca 2019 na skrzyżowaniu ulic Spacerowa i Bronikowskiego w Bydgoszczy. Uczestników spotkania uprasza się o wzięcie termosów z zupą, parasoli oraz datków dla Ojca Założyciela. Datki przyjmowane są w postaci pieniężnej, wekslowej, czekowej, zestawowej, pajpalowej, bitcoinowej … albo w postaci plastrów cukinii spożywczej, której nigdy za wiele.

Kategorie, w których wręczymy wysokie nagrody pieniężne i nagrodzeni:

  •     Dla założyciela najlepszego wątku na ForumRowerowym – Ojciec ZałożycielTM
  •     Za szczególne zasługi w sianiu zamętu – Ojciec ZałożycielTM
  •     Za szczególne zasługi w promowaniu roślin dyniowatych – Ojciec ZałożycielTM
  •     Za szczególne osiągnięcia w dziedzinie fotografii poruszonej – Ojciec ZałożycielTM
  •     Za wykorzystanie lokówki do celów fotograficznych - Ojciec ZałożycielTM

Kategorie dodatkowe nagrodzone losowym sprzętem z pudła z napisem „przydasie” (nagrody będą wysyłane pocztą za pobraniem):

  •     Sobek82 - Za legendarną graciarnię, która będzie obiektem wielu pielgrzymek
  •     IvanMTB & Kazafaza - Za szczególne zasługi w szmuglu złomu zagranicznego i towarów deficytowych
  •     durnykot - Za osiągnięcia w zakresie nurkowania śmietnikowego, nekromancji forumowej i posiadanie poczucia humoru (tak rzadkie wśród moderatorów)

Życzę sobie i wam wszystkim mnóstwa niepotrzebnych rzeczy, zapchanych piwnic, brudnych szmat, obitych meblościanek, słoików z przetworami i wonnych laczków Kubota. Niechaj wasze rowery stoją w przestrzeni zamkniętej, żałośnie niekompletne i ze spuszczonym powietrzem z dętek. Niechaj leżą na nich graty wszelakie porastające kurzem i rdzą. Niechaj lakiery na waszych pięknych maszynach płowieją ze starości a nie od słońca. Niech wasze zdjęcia będą nieostre, źle wykadrowane, niedoświetlone, prześwietlone i zrobione wszystkim, co nie jest aparatem fotograficznym.

Niechaj wasze XXery będą gdziekolwiek, byle wewnątrz,
Ojciec ZałożycielTM

wzruszenie.gif

Edytowane przez rambolbambol
  • +1 pomógł 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze, łezka zakręciła mnie się w oku na wspomnienie o cukinii, ostatnio oglądałem film dokumentalny na pewnej stronie internetowej jak ową cukinią pewna dama namiętnie operowała.

Z okazji zbliżającej się rocznicy przesyłam zdjęcie pamiątkowe dla Ojca Założyciela, niech będzie pochwa lony na wieki wiekuw.

DSC03804.thumb.jpg.c78cdf360af7f7ffa2f68ffadf6a0ca6.jpg

Pozdrower

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...