Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, to nowa idea trenażera. Siedzisz na fotelu z piwem w garści, patrzysz na wiszący na ścianie rower, odtwarzając na laptopie miejsca, w które teoretycznie mógłbyś go zabrać, gdybyś nie miał akurat czegoś lepszego do roboty : ))

 

@no1 - ładny ten stojak na słuchawki w kształcie roweru

Edytowane przez PawelGR
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho niezła piwnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

 

@no1 - ładny ten stojak na słuchawki w kształcie roweru

Praktyczność przede wszystkim! :D

 

Dobrze, że czas mi szybko leci. Patrzę na rower, patrzę za okno ehhh. Tyle planów na 2018...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc ostatnio zmieliło mi przerzutkę w moim Kyoso. Chcąc nie chcąc stałem się posiadaczem jednobiega. Nie warto ramy naprawiać, poza tym nowa [używana] rama wczoraj do mnie dotarła.

Więc sprawa wygląda tak

large.IMG_20171018_003223.jpg.1cb98074bd

large.IMG_20171018_003247.jpg.b4ac16455c

Próbowałem wyprostować hak ale otwór pod przerzutkę jest jajowaty wiec dałem sobie spokój

I teraz Kyoso prezentuje się tak

large.IMG_20171127_201150.jpg.96bde15c86

large.IMG_20171127_201159.jpg.213277c729

large.IMG_20171127_201208.jpg.6f540ff7f0

Przełożenie to 32/18 na zębatce 16 nie byłem w stanie łańcucha porządnie naciągnąć a 13 na tyle może być za twarde dla mnie. Jak na razie jestem w miarę zadowolony z rezultatu. Pomimo ograniczeń takiego napędu. 

Edytowane przez 100lar3k
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatecznie, lub może jeszcze nie, bo cykloza postępuje i jeszcze coś może z czasem się zmieni, ale ogólnie moja zgraja rowerków :) stary rower Delta, na shimano SIS który miał suport do wymiany, założyłem neco na maszynówkach, jeździ nim moja mamuśka, jej starczy do lasu itp, dalej mój stary ale dobry alu MTB Trek na Deore Lx, oraz szoska Sirocco Mistral alu-carbon na Dura ace 7700, Sirocco to taki holenderki brand, mają nawet stronkę swoją i przyzwoite wozidła robią, a w tle kawałek starego Peugeot'a z wajchami na ramie na mieszaninie osprzętu rx100 i exage, ehh, tyle lat na nim jeździłem i poszedł w odstawkę, bo lepsze jest wrogiem dobrego, a dziś jeszcze z niego wyjąłem dętkę, bo do Mistrala mi potrzebna była... No i standardowy bajzel w piwnicy, jak się ciągle coś rzeźbi:)


 5a36846d18d16_Zgrajarowerw.thumb.jpg.1fa80ccaec1f5c7b760f778c47253ae5.jpg

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@porcelanowy - no, człowieku, dawno nie było tak ortodoksyjnie i surowo pięknego zdjęcia w tym zdominowanym przez piwniczne ujęcia wątku. Jak zrobisz konserwację i prawomyślne ujęcie, to szlag trafi klimat. Zdjęcie zrobione sitkiem do makaronu jest po prostu piękne i ponadczasowe : )  Efekt jest taki, jakbyś zostawił na parapecie kamerę otworkową, a po kilku latach sobie o niej przypomniał i wywołał negatyw : )) Majstersztyk 

Edytowane przez PawelGR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Zanabyłem ją od kolegi forumowego Macieja 'zeddead' z Wrocławia.

Wczoraj dopiero obułem ją na swoją obrączkę 25mm wew. Mierząc na balonie ma równo 70mm. Z klockami nawet 72mm. Ładny balonik okrągły wyszedł. Sporo większa od Shwalbe Racing Ralph 2.35. Naskrobię więcej, jak dobrze ją ujeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...