Skocz do zawartości

[do 1300] cross Merida, Kellys czy Lazaro?


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lazaro - jako jedyny ma kasetę, a nie wolnobieg, do tego nieporównywalnie lepszy osprzęt.

 

Merida i Kelly's każą płacić sobie napis na ramie, dlatego przy tej samej cenie dostajesz dużo mniej, a jeśli chodzi o ramę to więksi producenci też je ściągają z Chin, więc wielkiej różnicy nie ma. Sporo osób tu jeździ na Lazaro/Kands/Keller i sobie chwalą :thumbsup:

 

Pytanie tylko czy na pewno męska rama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za pomoc :) Chciałabym męską ramę tylko ze względu na wyglad, a to jest duża różnica dla kobiety czy rama jest damska czy męska? Mam 170 cm wzrostu i chciałabym kupić rower 17". Siodełko jak będzie niewygodne to wymienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest w geometrii, bo kobiety mają inne proporcje ciała np. damskie rowery są krótsze.

Jednak zawsze można sobie przysunąć siodełko i wymienić mostek kierownicy na krótszy, żeby ją przybliżyć i powinno być ok.

 

Najlepiej byłoby iść do sklepu rowerowego i przymierzyć się do męskiego i damskiego roweru tego samego rodzaju i się przekonasz czy czujesz różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójde i poprzymierzam w sklepie :) Wczesniej mialam górala z rama hmm chyba uniwersalną i dobrze mi się jeździło, na męskiej ramie można się oprzeć i jest dużo ładniejsza, ręce mam bardzo długie więc problemu z geometrią nie powinno byc. Dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...