Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to ja pierwszym swoim postem wrzucę takiego oto linka:

http://www.aldi.pl/aldi_od_wtorku_2904_5_1314.html

 

Pompka, multitool z sakwą, rękawiczki, skarpety, licznik bezprzewodowy.

 

Pozdrawiam, 

Mariusz ;)

 

No to z aldi kupimy rękawiczki i ten licznik, lepszy taki niż żaden! :)

Prawdopodobnie w maju będzie podobna do czeskiej oferta rowerowa w Lidlu:

 

http://www.lidl.cz/cps/rde/SID-D2AEE510-4119C4B4/www_lidl_cz/hs.xsl/nabidka.htm?id=181

A stąd okularki, i zobaczymy ten stojak, jak będzie dobry i w rozsądnej cenie to też wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawiczki z Aldi'ego to straszna porażka. Malowane chyba plakatówkami, bo wieszość koloru od razu zniknęła. Rzepy to nieporozumienie (mini velcro), po kilku użyciech już nie trzyma. Krótko mówiąć kiepska chińszczyzna, duża rozbieżność jakościowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam stojak, kupilem jakos tydzien temu i naprawde zaskoczyl mnie pozytywnie. Dobra waga i wykonanie pierwsza klasa do domowych napraw/konserwacji idealny, no i cena jest poprostu nie do przebicia. Odradzam kupno kurtki przeciwdeszczowej, dziala jak folia, skrapla pot od wewnatrz, masakra poprostu, no chyba ze ktos chce schudnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry :) stojak i kurtka jest z Lidla :) kurtka czarna z niebieskim zamkiem.

Jeździłeś w tym? Dziadostwo w ogóle nie oddycha! Za każdym razem mega sauna. To się nadaje na przejażdżki a nie do treningów czy zawodów.

Jutro jadę do Decathlonu kupić coś solidniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają też numerów niższych niż 42 więc ja również nigdy się nie łapię. Zapewne robią buty w najczęściej noszonych nr aby trafić w jak największą liczbę odbiorców przy zachowaniu jak najmniejszej straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

buty za ok 93 zł to przyzwoita cena. Gorzej że nadal nie mają w ofercie rozmiaru 46. Chyba(na to wygląda) lidlowi projektanci i menedżerowie to konusy
ten rozmiar faktycznie jeszcze powinien byc bo to prawie "standard" (do rozmiaru 46). ja za to na 47 nie mam co liczyc bo to juz prawie najwieksza grupa rozmiarowa (do 52) :( 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, ładne te buty, wyglądają zdecydowanie lepiej niż w poprzednich edycjach. Zastanawiam się czy zaryzykować (oczywiście jeśli będą w Polsce i odpowiednie rozmiarowo)

 

Pytanie tylko jak trzy rzepy poradzą sobie na podjazdach. W tym względzie jednak klamra sporo daje, ale na mniej wymagające tereny lidlowe buty powinny dawać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej że nadal nie mają w ofercie rozmiaru 46. Chyba(na to wygląda) lidlowi projektanci i menedżerowie to konusy :)

 

Niekoniecznie. Lidl ma walniętą rozmiarówkę. Wszystkie ciuchy (codzienne, górskie, etc.) mam L, a z lidla dobre były M :) Trzeba zmierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...