Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

ja na wiosnę kupiłem 2x spodenki, rękawiczki, koszulkę i pompkę za 30 zł pompuję nią szosę do 8atm

z pompki jestem zadowolony, z odzieży też co prawda mam też lepsze ale droższe ale tych z lidla nie szkoda na krótkie traski pod spód czy do trenażera

jakości za tą cenę się nie spodziewałem ale w GO Sport kupowałem znacznie droższe rzeczy i nie były warte wyższej ceny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

koszulki średniej klasy za to jakieś niewymiarowe krótkie i szerokie, dla mnie na 184cm i wąskich w klacie nie ma
dziwne - ja tez dlugi a waski (196cm) i L-ka pasuje idealnie. chyba nawet lepiej niz te z lutego

 

Te 44 to faktycznie 44 czy np. 44= 43 ? ,-) ktoś ma? Mierzył?
pytalem kolegi bo tez mialem nadzieje ze naciagne...

niestety rozmiarowka wymiarowa. czyli kupujesz to co nosisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiary europejskie można o kant rozbić. Ostatnie dwa dni spędzone na szukaniu butów (akurat do biegania, ale nie ma to większego znaczenia) tylko mnie w tym utwierdziły. Co producent to inna bajka.

 

Jeśli zależy Ci na informacji o tym, czy w ogóle wciśniesz nogę w buta, szukaj informacji o długości wkładki w centymetrach lub rozmiaru japońskiego (jest to dokładnie to samo). Też nie jest to do końca optymalna metoda, ale zdecydowanie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na informacji o tym, czy w ogóle wciśniesz nogę w buta, szukaj informacji o długości wkładki w centymetrach lub rozmiaru japońskiego (jest to dokładnie to samo). Też nie jest to do końca optymalna metoda, ale zdecydowanie lepsza.

 

Rowniez polecam sugerowanie sie centymetrami. 100% pewnosci nie ma, bo zawsze moga zle zmierzyc ale jest to najpewniejsze. Moja dlugosc stopy to 28cm i wiekszosc butow mam 44, ale mam/mialem takie ktore byly 43 a nawet 42 ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rowniez polecam sugerowanie sie centymetrami. 100% pewnosci nie ma, bo zawsze moga zle zmierzyc ale jest to najpewniejsze. Moja dlugosc stopy to 28cm i wiekszosc butow mam 44, ale mam/mialem takie ktore byly 43 a nawet 42
no to ja mam wieksza roznieznosc - od 45 (caterpillar) do 49 (chinski no-name) ;)

gdzie standard do 47 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te lampeczki silikonowe, wiem że nikt jeszcze nie miał tego konkretnego modelu, ale mam pytanie, czy wyglądają na ,,trwałe".
Miałem inne, z plastiku na rzepy i troche były te rzepy upierdliwe, w żadnym sensownym miejscu nie dało się założyć, a mimo niskiej masy własnej i tak drgania je uszkodziły.
Jak myślicie, czy te wytrzymają drgania? Jeżdżę rowerkiem MTB, do sygnalizacji innym, że ,,tu jestem" takie lampki są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same chyba były w empiku i tez je mam. Są wytrzymałe, na dwóch rowerach je mam jako tylne pozycyjne. Nie świecą jednak mocno, dlatego u mnie są jako dodatkowe, które zawsze z tyłu mrugaja. Zapięcie jest mocne.

 

Wytaptalkowane n7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...