Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Rozprawiamy, bo Słowacja/Czechy o rzut beretem dla niektórych forumowiczów. Oprócz tego można się wcześniej zorientować, co ewentualnie będzie w naszej lidlowej ofercie.

Czy nigdy nie było? Nieprawda. Były kilka lat temu buty SPD w wersji "trekkingowej". Kupiłem je wówczas i nadal z powodzeniem używam.

Trudno powiedzieć, czy akurat buty będą u nas w rzucie majowym. "Zestaw" oferty w dużej mierze wynika ze specyfiki konkretnego rynku. Dla przykładu w najbliższej ofercie czeskiej (posiłkuję się gazetkami) mają być tylko buty męskie o "dizajnie" MTB. W słowackiej natomiast (chyba od 15.05) mają być dwie wersje butów - zarówno damskie, podobne do trekkingowych, jak i męskie - takie same, jak w czeskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne kolega mieszka gdzieś blisko granicy i może sobie pozwolić na jednodniową wycieczkę. :)

 

Ja  z kolei czekam na jakieś oświetlenie do 20 zł za przód i tył - nie ma być jakoś mega jasno, ale ma być mnie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 29 maja ponownie w Lidlu oferta rowerowa, będą między innymi:

  • buty SPD za 99 zł
  • profesjonalna koszulka rowerowa za 44 zł
  • profesjonalne spodnie rowerowe za 55 zł
  • profesjonalne rękawiczki za 19,99 zł
  • stojak montażowy za 129 zł
  • minipompka nożna za 17,99 zł
  • profesjonalny kask rowerowy za 69 zł
  • plecak rowerowy za 49,99 zł

Ja najbardziej czekam na stojak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do stojaka to oglądałem rokc zy dwa temu ich stojak i strasznie dużo plastiku = to się musi szybko połamać moim zdaniem

To kiepskie zdanie. kolega używa i to niemało serwisując kilka rowerów i działa mu jak na takie potrzeby doskonale.

Nie zdążyłem trafić już dwa razy na te stojaki, bo handlarze brali po parę sztuk/raz. Tym razem sam z rańca stanę w kolejce!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojak ... mam polecam  ... najlepsza oferta stojaka serwisowego w tej cenie ... jak szukałem stojaka, to lidlowy dorównuje prawie  2x droższej konkurencji.

Kaski w tym "środkowym" rzucie są inne niż te wiosenne i jesienne, tamte mają lampkę.

Nie wiem jak wygląda ten w porównaniu do zeszłorocznego bez lampki. Ktoś na forum frywolnie rzucił że te zeszłoroczne to były brzeprandowane MET Veleno w co osobiście wątpię :) ...

 

Ostatnio nie mam już nadziei na normalną pieluchę w gaciach z Lidla więc dla spokoju sumienia pomacam i odłożę ...

Natomiast nastawiam się na buty :) bo wydaja mi się idealną opcją do ciorania w dojazdach do pracy w deszczu i zimie ... 99 zeta to nie majątek a kilkukrotnie droższe buty "startowe" mocno się przyoszczędzi.

Może kupię kolejna koszulkę .

 

Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...