Skocz do zawartości

[Red Rum] wycofanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,rozglądałem się za RR.Szukałem pisałem do różnych sklepów,a tutaj dostałem odpowiedź o takiej treści.

 

Witam
Niestety przed chwilą dostałem informację od dystrybutora, że Judy Butter oraz olej Red Rum są już nieprodukowane, zostały wycofane z oferty.

 

Moje pytanie to czy to prawda,może ktoś ma jakieś wieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Judy Butter mozesz uzyc smaru RST, ktory powinien byc w ofercie sklepow wspolpracujacych z Velo. Smar ten stosowalem w widelcach wymagajacych smaru stalego - sa inne zamienniki "nierowerowe" ale ten jest akurat produktem "amortyzatorowym", jesli zalezy Ci na zgodnych produktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Używam go od zawsze, do gąbek i do sprężyny. Jakoś nie narzekam na zużycie, złą pracę, nieszczelności etc.

Fox z resztą w identyczny sposób zaleca używania float fluid, to ten sam typ oleju. U nas zawsze ktoś wynajdzie uzasadnienie dla smarowania margaryną i kujawskim a i to też nie za często, byle tylko przyoszczędzić kilka złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klei nie klei, zobacz ile kilometrów na tym przejedziesz :) Wystarczy usuwać syf i jeździć. Poza tym nie spotkałem jeszcze DOBREGO smaru, który by nie zbierał syfu bez regularnego czyszczenia.

Nie wiem tylko czy w OEM-ach jest ten sam specyfik, ale chyba tak. Jak kupowałem swój ostatni rower, to bardzo długo nie smarowałem łańcucha.

 

Nie zbiera syfu np. smar Finish Line Ceramic Wax Lube, ale on w rowerze mtb ulatnia się po 20 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk z tym Red Rumem. Do mojego widła Rock Shox kazał lać akurat tylko i wyłącznie ten specyfik bez oleju. 

Z tym wycofaniem z oferty chyba coś jest na rzeczy, bo nawet w sklepach było mi go dość ciężko znaleźć. Zamówiłem 2 szt. W połączeniu z tym, co mam w domu, starczy na kilka lat ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...